Wpis z mikrobloga

Tegorocznym moim Mikołajem została @ciootka i to najlepsza paczucha ever i nawet nie ma co dyskutować, bo nie znajdziecie argumentów co by zmienić ten fakt. Pierwsze co już mogło mnie zmuszać do pozytywnych myśli był kontakt zaraz po losowaniu – a to nie winne pozdrowienia od Mikołaja a to informacje, że już Elfy dostarczają ostatnie elementy paczki a to w końcu zmartwienie o losy przesyłki – ponad dobę „odebrana przez kuriera”. Jedno czego byłem pewien to to, że piszę do mnie Różowy pasek, bo styl pisania mi tak troszkę nie pasował do Niebieskiego. Dobra po tym wstępie zajmę się paczką:

- Ręcznie napisany piękny list, który przeczytałem jednym tchem zanim rozpakowałem resztę paczki

-Przepiękny kubek oryginalnie zaprojektowany przez @ciootka – nikt takiego nie ma!!!!!!! Z panteonem wielkich Polaków, na których spogląda yellowface w tle

-Wiślackie skarpetki – też mam nadzieje, że będą rozciągliwe 48,5 here ( ͡ ͜ʖ ͡)

-Książki związane z IIWŚ – nie czytałem ich i obiecuje jak tylko skończę czytać książkę od Mikołaja to się za nie wezmę – ale to może być za pół roku bo czytam Shantaram – 800stron małej czcionki

-Gąbeczka-ciasteczko i Żółwik do wody dla Wanduliksona- trafione w 100% bo uwielbia robić ciapu-ciapu

-Przepięknie namalowany Misiu na drewnianym krążku

-Piwko regionalne – Lager wiedeński uwarzony dla IGGY pizza (już wystalkowałem) przez browar Jastrzębie- Dla doniosłości chwili i na Twoje niekończące się zdrowie droga Moniu pije w Teku

Kończąc już ten przydługi wpis Chciałem Ci życzyć wszystkiego co najlepsze w życiu i żeby prezenty pod Twoją choinką przynajmniej zbliżyły się do poziomu paczki od Ciebie. Serdecznie Cię pozdrawiam i dziękuje.



Z tego miejsca dziękuje także organizatorom wykopaki, inpostowi oraz wszystkim co wzięli udział i nie dali dupska

reszta zdjęć w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopaka #pokapake
FelippeMassa - Tegorocznym moim Mikołajem została @ciootka i to najlepsza paczucha ev...

źródło: comment_1671747655B1SxNgkamghVOOjlDlf6aS.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz