Wpis z mikrobloga

Tak, twierdziłem że Czesław Michniewicz wciąż będzie selekcjonerem reprezentacji Polski, ale twierdziłem tak 14 grudnia. A mam wrażenie że przez ten tydzień wiele się w naszym kraju zmieniło i że żyjemy w trochę innej rzeczywistości Czy wyobrażacie sobie, że w przeciągu tego tygodnia sędziowski zespół z Polski zostaje ogłoszony jako ci którzy poprowadzą finał mistrzostw świata? Czy wyobrażacie sobie, że w przeciągu tych 7 dni dochodzi do sytuacji w której najważniejszy policjant w kraju w swoim gabinecie strzela sobie pod nogi z bazooki? No właśnie mi też trudno jest to sobie wyobrazić, więc wydaje mi się że w świetle tych absurdów które doświadczamy moja opinia, że człowiek który zrealizował WSZYSTKIE podkreślam WSZYSTKIE cele które przed nim postawiono , opinia że taki człowiek będzie mógł kontynuować pracę na swoim stanowisku nie wydaje mi się zbyt kontrowersyjna. A przynajmniej nie była do czasu, kiedy nie okazało się że żyjemy w kraju pełnym absurdów. To było moje stanowisko #kanalbekowy #kanalsportowy #mecz #pilkanozna #reprezentacja
pawelososo - Tak, twierdziłem że Czesław Michniewicz wciąż będzie selekcjonerem repre...

źródło: comment_1671729292KeCiadHJCmbFoyUU4l1LDf.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz