Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Mimo przeciwności losu, paczce udało się dotrzeć przed moim wyjazdem!

Moją mikołajką okazała się @Meeeeluzyna, która zgotowała mi bardzo spersonalizowaną paczuszkę, każdy element wywoływał na mojej twarzy coraz większy uśmiech i zdumienie, gdzie w ogóle kupuje się takie rzeczy xD ogólnie paka jest bardzo cow-themed czego w ogóle się nie spodziewałam :D

Mega trafiona zawieszka na klucze (z krowom ), zawsze odkładam je byle gdzie, a potem chodzę, szukam i płaczę że zaraz się spóźnię xD

Dodatkowo brelok z krówką, którego każdy na uczelni będzie mi zazdrościć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Karcianka też bardzo trafiona, lubię grać a mam tylko Robinsona i Farmera, super że dla dwóch osób :3

Zawartość słoików wygląda niezwykle kusząco, szczerze to nie wiem czy coś z tego upiekę czy po prostu wyjem łyżką xD do tego po prostu tona słodyczy (głównie krówki xD), moja mikołajka wzięła sobie do serca to że lubię słodkości :D

Dla dopełnienia klimatu cały zestaw świątecznych herbatek, aż żałuję że śnieg stopniał :D na szczęście znalazł się zamiennik w formie mydełka-śnieżki :3

Bardzo Ci dziękuję @Meeeeluzyna, paczka jest świetna i widać, że z postarankiem, znalazły się zarówno mocno związane z opisem prezenty jak i elementy zaskoczenia :D

#wykopaka #pokapake
Miriamele - Mimo przeciwności losu, paczce udało się dotrzeć przed moim wyjazdem! 

M...

źródło: comment_1671726790F159vKlyDK1RYOBB3Zc6pA.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@Miriamele cieszę się, że ci się podoba :) i jestem bardzo szczęśliwa, że dotarła przed twoim wyjazdem w rodzinne strony, sprawdzałam w appce InPostu co chwilę czy już zmienił się status xD InPost jak zwykle nie zawiódł!!!
  • Odpowiedz