Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Moje drugie #pokapake i #wykopaka
Moim tegorocznym Mikołajem okazał się @sergiuszn . Nie wiemczy zasłużyłem w tym roku na taką paczuchę, bo na prawdę była ogromna!
W ogóle to witam kolegę studenta z Lublina! Jesteśmy w prawie tym samym wieku i również studiowałem w LBN, więc pewnie wpadliśmy przypadkiem na siebie na jakichś juwenaliach, Aviatorze czy Quatro ( ͡º ͜ʖ͡º) ja po studiach wyjechałem i już nie wróciłem do Mista Inspiracji i cebularzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W paczce znalazło się wszystko co mógłbym chcieć od sekretnego Mikołaja (ʘʘ)
Browarki bardzo lubię i miałem okazję już pić kilka z tego źródła i bardzo mi podchodzą. Lubelska cytrynówka zawsze wchodzi, zwłaszcza przy świętach :)
Żelki kwaśne i świąteczne właśnie rozpracowują moje chłopaki. Chipsy dla mnie :)
No i cała paleta gadżetów wiedźminowych i gamingowych! Brelok (PS4!) już wisi przy kluczach, a skarpetki już się noszą. Mega!
Czapka w końcu w dużym rozmiarze na mój kwadratowy łeb jest idealna, a spinki będą idealne do Wigilii!
Magnes z cebularzem trafia do mojej "mega oklepanej kolekcji" magnesów z odwiedzonych miast - strzał w dziesiątkę!
Dziękuję również za miły list. Bardzo miło przeczytać coś napisanego odręcznie :)

Wielkie dzięki mireczku! Wybieram się na karnawał sztukmistrzów w przyszłym roku to może będzie okazja wypić bro, albo zbić pione pod bramą krakowską (ʘʘ)
Nadaske - Moje drugie #pokapake i #wykopaka 
Moim tegorocznym Mikołajem okazał się @s...

źródło: comment_1671720856ZIhlbNbcu8onSrP0y3oSa2.jpg

Pobierz
  • 2