Wpis z mikrobloga

@Raquel-Blue Ale ja nie twierdzę, że Renard to będzie idealny wybór dla Polski, ale czepianie się o jego CV jest bezsensu, bo i tak jest mocniejsze niż jakiekolwiek selekcjonera z Polski. Martinez dzięki pracy w Belgii ma bardzo mocne CV, w Anglii szło mu tak sobie, natomiast uważam, że Martinez nie wykorzystał w 100% potencjału Beligii, szczerze wolałbym zaryzykować z Renardem niż brać Martieneza, mimo że ten drugi ma mocniejsze CV, natomiast
@ekjrwhrkjew: To jest forum ze śmiesznymi obrazkami i nie bierz tego na poważnie. Oczywiste, że lepszym wyborem jest Renard niż dajmy na to Probierz czy Szewa. Martinez ma taką przewagę, że buduję zespoły od dołu począwszy od u18 i narzuca im styl gry w jakim ma grać reprezentacja seniorska. Kogoś takiego (niekoniecznie jego, bo zapewne robi przerwę i wraca do Anglii) moim zdaniem po prostu potrzebujemy.
@ekjrwhrkjew: nie mam info, to tylko moje przeczucia xd. Myślę, że ma zbyt mocne nazwisko, żeby nawet za tę samą kwotę trenować Polskę. A w Anglii miałby punkty zaczepienia w jakimś średniaku, zwłaszcza że ma równie znanego asystenta.
@ekjrwhrkjew: Akurat nie porównywałbym nazwisko=zarobki przy funkcji selekcjonera. Oni z reguły zarabiają mniej. Mniej meczów, mniej konferencji, mniej zgrupowań, mniejsza pensja. Luis Enrique to wielkie nazwisko a zarabiał podobnie, ale on bardzo szybko znajdzie pracę w jakimś Atletico zapewne. Jeśli miałbym się wypowiedzieć to moja hierarchia: 1. Bento, 2. Martinez, 3. Renard.
@Raquel-Blue: Wygrany puchar narodów Afryki + spore doświadczenie w prowadzeniu reprezentacji (Zambia,WKS,Maroko,Arabia) gdzie zawsze jakiś poziom trzymał może poza odpanięciem z beninem ( ͡° ͜ʖ ͡°) w 2019 + epizody w lidze francuskiej to w porównaniu do naszych polskich orłów jak Brzęczek czy Michniewicz to kosmiczne CV i nawet mocniejsze od Sousy. Szkoda, tylko że raczej jest poza naszym zasięgiem finansowym, bo w meczu z Arabia Saudyjską
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kismeth: ja #!$%@?, gdzie jest napisane, że to ogóras? Te argumenty po prostu trafiłyby do kuleszy i niedzielnego widza, żeby go zatrudnić. Trochę ironii i wykop się gubi

@Raquel-Blue: ehehehe, śmieszny żart. Ale nie rób więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Raquel-Blue przydałby się taki ziom jak Beenhaker co ma doświadczenie i trenował jakis mocniejszy zespol jak np. Real Madryt i na polu reprezentacyjnym np. rep. Holandii z topu. Ten Herve Renard to wynalazek. Ma on doświadczenie i sukcesy w Africa cup, ale nie zapominajmy, że to piłka afrykańska, zupełnie co innego niż nasze podwórko