Wpis z mikrobloga

Maja, rodzina musi byc tobie wdzieczna, ze przez swoja glupote i chec atencji rozje#alas im swieta. Braciszek musi byc wdzieczny, ze przez ciebie wyciekly jego dane. Rodzice zapewne tez sa wdzieczni, ze zadnej pomocy z twojej strony, tylko same problemy. W imie walki o? No wlasnie. Przyczepilas sie do ludzi, ktorzy nie robili nic zlego. Co wiecej, zrobili jednym strimem wiecej dobrego niz ty przez cale swoje zycie. Nie masz zadnego wsparcia poza kilkoma lesbami. Jestes toksyczna osoba i poki szkodzisz sobie, to kazdy ma to w dupie ale odpier#ol sie od dobrych ludzi. Ta lekcja jeszcze sie nie skonczyla ale jestem pewny, ze nastepnym razem zastanowisz sie milion razy, zanim kogos bezpodstawnie zaatakujesz, o ile nie dostaniesz permow. Nie jest mi ciebie ani troche szkoda. Ty walczylas o bany dla innych, czym sie tak bardzo szczycilas z usmieszkiem na japie, a jak spotkalo to ciebie, to co? Nerwobole:d, z prawnikiem na policje i pewnie po zakupy:d i 24 na dobe w necie. Jestes osoba zaburzona emocjonalnie i zamiast sie realnie leczyc, to ty powtarzasz, ze masz 10 psychoterapii w ciagu dnia. Ciekawe ktory lekarz doradzil ci, zebys robila dalej to co robisz? Jeszcze sie oburzasz, ze lapiesz bana za walenie tescia? A skad ludzie (zwlaszcza te 3 lesby, ktore cie wspieraja) maja wiedziec, ze to okreslenie "testosteronu"? Czy to nie ty powinnas uwazac na slowa? Twoj czas minal. Zrob cos ze swoim zyciem, bo te 32 lata poszly na marne. Zapisalas sie w historii jako krzykaczka, ktora wiecznie robi z siebie ofiare kosztem innych.
Wesolych swiat!:-)

#famemma
Pobierz BoooG - Maja, rodzina musi byc tobie wdzieczna, ze przez swoja glupote i chec atencji...
źródło: comment_1671702011d4HrgcLEKSCHVnsb2YIn7W.jpg
  • 26
@oliwkowemydlopodprysznic: zabawne, ze ktos ja broni argumentem "napastowania". Ona robi to od lat pod plaszczykiem pomagania. Teraz widac ile osob stoi za nia i jej wysrywami. Na dodatek Ty jeszcze rzucasz tu bezpodstawnymi oskarzeniami, co jest typowe dla jej srodowiska. Idz kup jej laptopa, bo moze znowu jej smutno.
@BoooG: opierasz swoje pytanie na wniosku wyssanym z dupy i oczekujesz że na nie odpowiem XD no nieźle mordo, nieźle. ty mi lepiej znajdź gdzie napisałem, że doxxing nie jest formą napastowania i może wygooglaj czym się różni doxxing od napastowania seksualnego - zmieszałeś sobie fragmenty wszystkiego po trochu i myślisz że masz gotową teorię do zaorania xD