Wpis z mikrobloga

#cccam: Wgralem nowa liste, sa ze dwa sportowe i inne c+ ale filmowych nie ma. Co ta lista od bzyka jest nie okay, cos trzeba dopisac?
  • 16
  • Odpowiedz
@badziebadla: Wszystkie są, ale mnie wnerwił ostatnią aktualizacją listy bo pozmieniał kolejność programów, a nie zrobiłem kopii poprzedniego układu (°°
  • Odpowiedz
@badziebadla: Kolejność wszystkich kanałów jest pozmieniana. Nie widziałem żadnego albo przeoczyłem jakąkolwiek zapowiedź że będzie zmieniał kolejność.
Dobrze by było jakby wrócił do poprzedniego układu. Na chwilę obecną przerzuciłem się na listę fullkillera który ma najbardziej zbliżony układ.
@zooey: Nie pamiętam gdzie był każdy kanał, ale byłem "wzrokowo" przyzwyczajony gdzie szukać na liście.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smol_PP: bez przesady, chłop to robi za darmo + było napisane w changelogu, że "przesunął reżimową tv dalej", przez to że to zrobił poprzesuwala się reszta kanałów
  • Odpowiedz
@badziebadla: No spoko, ogromne propsy dla niego, że robi. Ale robi to dla ludzi, a nie dla sportu. A ludzie wybierają akurat jego listę, bo pasuje im układ kanałów, a nie dla tego, że podoba im się nick. Mogą wybrać listę kogoś innego ale bzyka jest popularna właśnie z powodu rozmieszczenia kanałów. Po prostu ludzie są przyzwyczajeni do tego jak było.
To, że za darmo nie ma w tym momencie znaczenia.
  • Odpowiedz
@4x80:

Czlowieku, prowadz wlasna liste, nie ma nic lepszego.
Zwlaszcza jeśli korzystasz tylko z HB.
Ja robie swoja liste z 4 roznych satelit i nie narzekam a i uzalezniony nie jestem od nikogo
  • Odpowiedz
@4x80: możesz zawsze pobrać wtyczkę MYUPDATER v3.1 by Sancho tam masz listy kanałów może Ci się spodobają pobierasz wtyczkę kopiujesz na jakąś pamięć USB potem do dekodera instalujesz i masz
  • Odpowiedz
@Smol_PP: jestem tego samego zdania, a poniżej rozwiązanie

1. Skopiuj treść tego bina do pliku tekstowego i zapisz pod nazwą userbouquet.polskie2.tv
2. W folderze z nową listą kanałów bzyka otwórz notatnikiem plik bouquets.tv i dopisz zaraz po pierwszej linijce

#service 1:7:1:0:0:0:0:0:0:0:FROM BOUQUET "userbouquet.polskie2.tv" ORDER BY bouquet

3. Wygraj jak zwykle taką listę i będzie ok ;)
  • Odpowiedz