Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#fs19 #farmingsimulator #gry Mirasy ściągnąłem sobie mody.. zakupiłem stary siewnik.. ziarno w sklepie, które wysyłałem na ziemię.. kupiłem też wiaderko .. łopatę i teraz powiedzcie mi jak mam rozrzutnik do wapna załadować.. albo siewnik.. bo narzędzie towar pobierają.. no i co dalej? Jakie to jest wszystko mega nieintuicyjne ;)
  • 5
@boulderdash: Wiadro i szufla są dla realizmu, nie są potrzebne do załadowania. Możesz podjechać ciągnikiem z narzędziem i w menu pomocy pokaże się przycisk do uzupełnienia. Żeby ładować wiadrem, łopatą czy ładowaczem czołowym z łyżką musisz otworzyć pokrywę siewnika, rozrzutnika itp jeśli ma i obrócić/przechylić pojemnik nad siewnikiem tak, żeby materiał do niego wpadł. Czasami mody są niechlujnie zrobione i trigger łapie bardzo nisko, tak ma np Sipma Antek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4517974:@Toxen: no nie mogę wsypać.. mam mod wiadro i kos. Próbuje mu wsypać wapno i z wiaderka wszystko leci na ziemię. Druga rzecz, żeby ładować z ziemii wyczytałem, że jest potrzebne coś do ładowania.. mi nie pokazuje nic podjeżdżając pod materiał, że mogę się załadować. Siewnik to mod siewnika konnego.. nie mam pojęcia jak tu otworzyć klapę..
@boulderdash: problem z modami jest taki, że często nie działają jak powinny. A jeszcze częściej jeden mod nie chce działać z drugim. Pokrywy otwiera się Z lub N. Z ziemi możesz spróbować załadować turem lub pasem transmisyjnym. Ale jeśli wiadro nie działa, to pewnie w ogóle nie da się tego rozsiewacza ładować w ten sposób.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@boulderdash: To jest problem farminga. Modów jest masa, ale niestety często są zrobione na #!$%@?.

mi nie pokazuje nic podjeżdżając pod materiał, że mogę się załadować.

To tak nie działa, materiał wysypany na kupkę nie ma triggera do ładowania.