Wpis z mikrobloga

Dziękuję @onionhero za przygotowanie znakomitej, spersonalizowanej świątecznej paczki!

Z prezentami trafiłeś 10/10:
- Klocki czerwonego Fiata 126p el. Udało Ci się trafić z modelem i kolorem, a nie podawałem takich informacji w liście! Będzie kolejny do kolekcji z serii Youngtimer Collection od Cobi. Na półce mam już inny model, więc rodzinka Maluszków się powiększy. ;)
- Gra planszowa z kolekcjonerskim pionkiem Malucha! Już wiem, w co będę grał w tym tygodniu!
- Z Google Home Mini już nie będę musiał szukać telefonu w nocy, żeby wyłączyć światło w pokoju. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Niezłe ziółko wyprodukowane ręcznie przez Muzeum Lizaka na osłodę po porażce w Monopoly. :D

Wesołych Świąt! ()

#pokapake #wykopaka
JestemGraczem - Dziękuję @onionhero za przygotowanie znakomitej, spersonalizowanej św...

źródło: comment_16716464647ljWEMLGq6idF2IZCyHf2l.jpg

Pobierz
  • 3
@JestemGraczem: Cieszę się, że paczka przypadła Ci do gustu! Najbardziej cieszę się jednak, że dotarła cała i zdrowa, bo jak wiesz opakowanie było dość specyficzne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że nie rozczarowałeś się tym co zastałeś w środku i w następnym roku ponownie weźmiesz udział w zabawie!