Wpis z mikrobloga

kumpel dal mi zagwostkę, mianowicie kupil #iphone 13 pro w #orange i wybral ochrone urzadzenia za xx zł do pełnej wartosci tel. i zamierza za rok, jak mu sie skonczy umowa, #!$%@?ć swojego ip13p i zglosic na reklamację a wtedy dostanie nowego 14 pro/15 pro bo 13 pro już w ogóle nie ma nigdzie.

jest to możliwe czy ściągną mu z #!$%@?/USA 13 pro?
  • 8
@lalalama: Orange w ramach tego ubezpieczenia (faktycznie jest to usługa serwisowa) może naprawić iPhone na nieoryginalnych częściach, pewnie jakby nie mogli naprawić (bo na przykład zniszczyłby płytę główną) to po prostu oddadzą mu kasę za tego ajfona, ale to dalej tylko założenia i cholera wie co oni z tym zrobią
@lalalama: Nie wiem co myśleć o tym. Kumpel kupił  watcha z ubezpieczeniem i sam sprzedawca mu powiedział, że jak będzie mu się kończyło ubezpieczenie to może rozbić specjalnie i dostanie nowy taki sam model a jak nie będzie w sprzedaży to będzie mógł dopłacić pare zł i dostanie najnowszy.
Żeby to nie były tylko obietnice a jak się rozbije te urządzenia to nagle „tego nie uznajemy bo…” i zostajesz z
@iquiet: no czytam warunki umowy i tam jest napisane, że nie uwzględniają blah blah ..użytkownik zrobi to umyślnie, ale..babeczka w plusie mi powiedziała, że iż można wskazać popchnięcie na przystanku a następnie przejazd autobusu po owym urządzeniu jako przyczynę zniszczenia xd

z watchem jest gorzej, bo ciężej amputowaną rękę z zegarkiem donieść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lalalama: Z tym przejazdem autobusu to coś słyszałem ale nie pamietam dobrze. Coś że trzeba rejestracje autobusu podać, który przejechał czy coś i oni skontaktują się z komunikacją miejską? Nie wiem, w każdym bądź razie jak ktoś bardzo pragnie zaoszczędzić to może tak kombinować ale ja nie ryzykowałbym tak dl cebulactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)