Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: Nie rozumie definicji dowodów, nie umie myśleć logicznie i dowodzić swoich tez do tego próbuje wmówić że jest najlepszym kierowcą na świecie bo tak i ja jestem gorszy bo pytam go skąd wie że takie zachowanie na drodze jest lepsze, to mówi że z swojego doświadczenia, które do ogólnych zasad drogowych ma się ni jak
¯\_(ツ)_/¯

#szury #logika #merytoryka #listatrolli #wykopowalistatrolli #troll #czarnolisto #listablokowanych
Makowieciasto - @cwlmod: Nie rozumie definicji dowodów, nie umie myśleć logicznie i d...

źródło: comment_1671633866q9gk0cTvhtB7uuOGe1gYdj.jpg

Pobierz
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: Co jak co pisze głupoty, ale w tym poście miał rację bo też widziałem ten post, w sensie dobrze zrobił, miał prawo przejechać na żółtym a kierowca nie miał prawa przejechać na czerwonym, chociaż to też trzeba by było dokładniej sprawdzić, ale nie ma opcji że gościu z tamtego co w niego #!$%@? miał taką reakcję, co do tego jakim jest doskonalym kierowca to w tym filmiku było widać zero
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Makowieciasto: miałem raz sytuację że babka na strzałce warunkowej mi wjechała na pas to zamiast hamować albo się w nią #!$%@? to wjechałem pod prąd i ja strabiłem, ciekawe jakby policja na taki manewr zareagowała

puenta jest prosta, krytykujemy mądrze, nie bądźmy tacy jak ci co są "wyżej" od nas
miał prawo przejechać na żółtym


@Makowieciasto: dyskusyjne akurat. No i z przepisową prędkością też nie jechał, ale wiadomo, on umie szybko i bezpiecznie, w razie czego zareaguje przecież. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co do tego jakim jest doskonalym kierowca to w tym filmiku było widać zero reakcji


@Makowieciasto: no właśnie o to chodzi. Mi by było najzwyczajniej w świecie głupio pieprzyć o takiej pewności siebie i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: co nie zmienia faktu że nie udowodnimy ile jechał, co do wypadku jednostronna wina, ale tak jak mówię ogólnie trzeba by było zrobić badanie w tym kierunku żeby stwierdzić co się działo i to policzyć, a jest to możliwe przynajmniej tak mi się wydaje

a z pewnością siebie tak bywa

No i z efektu Krugera dunninga niektórzy nie wyrastają, to są bardzo mocne mechanizmy obronne i trzeba zaparcia żeby przyznać
co nie zmienia faktu że nie udowodnimy ile jechał


@Makowieciasto: 60 km/h na ograniczeniu do 50, sam się przyznał. Plus na upartego jazda środkowym pasem gdy prawy jest wolny, no ale tego już bym się nie czepiał.

No i z efektu Krugera dunninga niektórzy nie wyrastają, to są bardzo mocne mechanizmy obronne i trzeba zaparcia żeby przyznać się że tak naprawdę nic się nie wie i otworzyć się na uczenie się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: z jednej strony sam się nabrałem i puściłbym tego czerwonego i ma tu rację w sytuacji prawdziwej, ale normalnie to tutaj nie ma pierwszeństwa nikt, bo samochody jadą innymi pasami, więc nie zawadzają sobie, więc nie ma tutaj kto kogo przepuszczać
@Makowieciasto: zwykłe skrzyżowanie równorzędne. :P W Polsce takich jest może kilka, ale za granicą już można się zdziwić.

A obrazek generalnie jest źle narysowany bo brakuje znaku pionowego więc można przypuszczać, że zamysł autora był na zwykłe rondo.

ale rozumiem, ja jestem zwykłym kierowca a on jest specjalistą


@Makowieciasto: nie no, wiadomo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Makowieciasto: najśmieszniejsze dla mnie jest to że jak ktoś mówi coś to mówi że musi się nauczyć kodeksu ale jak już mu coś nie pasuje to "musisz się do czegoś dostosować" "musisz się nauczyć zasad" itd. itd. XD
@Makowieciasto: oby op nie "zagrał" w filmie Szybcy i Śmiertelni. W kraju poboczy głębokich jak rów mariański i ilości drzew przy drodze większej od ilości słupków dystansowych, z głupoty można marnie skończyć. Po drugiej stronie, albo na utrzymaniu podatników. Ewentualnie kogoś zabije i będzie #!$%@?ł o trumnach na kołach jak znam życie.