Wpis z mikrobloga

Przejrzałem sobie jeszcze raz video z #iwonawieczorek i ona ewidentnie skręca na tym video w kierunku plaży. Wskazuje to tor marszu oraz toż że potem nie widać jej na żadnym z 3 pozostałych kierunków.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1670837279cN0wb2KyUI4eT0ytf2wxqN.jpg
Dlaczego nigdzie nie słyszałem wersji, że mogła zajść na plażę i tam.ktos jej coś zrobił, a ciało zabrało morze. Często najprostsze rozwiązania są najbardziej realne.
#gdansk #morderstwo #polska
  • 27
  • Odpowiedz
Bo bez obciążenia wypłynęła by dość szybko i dryfowała po morzu, musiałby tam być ktoś przygotowany na to, a sama plaża.musiala by być pusta. Tylko wówczas jak wytłumaczyć że ktoś czekał akurat w miejscu w które ona skręciła?
  • Odpowiedz
@text: w teorii mogła wejść na plaże, a nawet zawrócić z uwagi na specyfikę kamery - obrotowa w trybie "patrol". Podobno były dwie młode kobiety, które widziały Iwonę na plaży z jakimś mężczyzną. Mało tego, wg relacji jednej z nich Iwona miała kupić od nich papierosa. Pisze o tym P. Janusz Szostak w swojej pierwszej książce. Na plaży już wtedy byli ludzie, mała szansa, że ktoś jej coś tam zrobił. Do
  • Odpowiedz
@Nashmee: była taka plota w 3city, że poszła z kimś na aftera i tam przedawkowała, mi najbliższa jest wersja Paweł bo typ nie patrzy w kamerę albo mega ucieka wzrokiem w materiale z jackowskim wiec Imo usunięcie jest zbyt ryzykowna i trudno operacja by to było zdarzenie losowe które zakończyło sie takim sukcesem - raczej zaprojektowana wystawka jakimś tłustym świrom
  • Odpowiedz
@Sylwia2137: dlatego coraz częściej podważam jego hipotezy, szczególnie w kwestii roli Pawła w tej sprawie, która z kolei budziła wiele wątpliwości wśród innych dziennikarzy śledczych niezwiązanych z Szostakiem i Bilską.
  • Odpowiedz
Ta sprawa jest tak interesującą właśnie z powodu tego że wszystko po monitoringu 4.19 to już sfera domyslow i ile ludzi tyle koncepcji. Moim skromnym zdaniem te dzieciaki mało gadaly tylko ze względu na zaangażowanie w dragi. tuszowanie rzeczy w komputerze Iwony też było związane tylko z tym.
Niezależnie od tego kto to zrobił osobiście posprawdzalbym ówczesne okoliczne budowy ... Wątek policyjny również wydaje się być interesujący, ale osobiście podchodziłem w okolicy
  • Odpowiedz
@Ziobrysta: wciąż nie pasuje mi to dobijanie się Pawła od 8 rano do domu Iwony (połączenie na telefon stacjonarny wykonane przez Katarzynę za jego namową). Co go tak zaniepokoiło, że kontaktuje się o 4:30, 5:30 i o 8 rano, zamiast spać i leczyć kaca. Oficjalnie nie było żadnych przesłanek, żeby się niepokoić o powrót Iwony. Kłótnia o "bzdurę" tylko przecież, każdy rozjechał się do domu i poszedł spać, a Paweł nie
  • Odpowiedz
@Nashmee: z tego co udało mi się wyczytać to oni wszyscy byli tacy "towarzyscy" i wisieli na telefonach już wtedy. To jest na krótko przed era messengerow i whatsappow, krótko mówiąc no najszybsza droga komunikacji każdej pierdoły. To było towarzystwo imprezujace czasem i po kilka dni więc ósma rano to mógłbyc dla niego środek melanżu. fakt takiego dobijania się w momencie gdy rzekomo się już rozstał z resztą chłopaków jest interesujący
  • Odpowiedz
@text: Też przeszło mi to przez myśl, zwłaszcza biorą pod uwagę pierwsze posty/informacje o zaginięciu IW, które były pisane prawdopodobnie przez Adrie. Wystarczy wejść na znalezisko na wykopie przez web archive dodane w tamtym czasie. Sugerowała, że z nieoficjalnych informacji świadków uciekała przed kimś przez plaże, ale wiadomo może być to coś celowo zbijającego z tropu, nie wiemy.
Dodam też pokrótce, że jeden z mirków skomentował tamten wpis tak jak na
Kejesen - @text: Też przeszło mi to przez myśl, zwłaszcza biorą pod uwagę pierwsze po...

źródło: comment_1671628295Mk1naSpPTbCmlkePPf2Lsf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz