Wpis z mikrobloga

@gunsiarz: w przypadku tego odrażającego osobnika, nie nie jest za wysoki. Ba powiem więcej, za to jak perfidnie chędoży obywateli wystawiając setki policjantów (jak myślisz ile to kosztuje, podpowiem że komenda nie chce podać tych informacji) do swojej ochrony, gdzie nie widziałem podobnej ilości nawet w obecności prezydenta, odjaniepawla coraz to nowe projekty które drenują ogromne koszty, a średnio każdy kończy się fatalną porażką: samochody elektryczne, mieszkania plus itd... 700 tys
@Javert_012824: Prezes się przyznaje, że 20 tys. brutto i 3 tysiące diety bez podatku, 7 tys. brutto emerytury nie wystarcza aby w Polsce w wieku emerytalnym mieć odłożone pieniądze? Do tego być bezdzietnym, bez samochodu, z własnym domem. Więc co mamy my powiedzieć zarabiając 3 tysiące netto i chcący mieć dzieci i własny dom? Prezes potwierdza, że nie da się żyć w tym kraju. Wziąć kredyt na dom? Nie dostanie się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zapomnialemhaslo: no ale człowieku, jakby to przeprosił to chyba by się zadławił tymi przeprosinami. A pozatym to ten sąd był lewacki i pro eldżibiti i w ogóle jak on śmiał śmieć?

@Patelniaszczy: zawsze będzie można naszczać na jego nagrobek, ja wiem, że post mortem to tej mendzie już nic nie zaszkodzi, ale może się człowiek chociaż coś nieco lepiej poczuje.