Wpis z mikrobloga

@viruzzet: Jedzenie+higiena (dom, miasto, kawa, alkohol, leki, lekarz, kosmetyki), Mieszkanie (czynsz, rachunki, wyposażenie, naprawy, chemia), Transport (paliwo, naprawy, wyposażenie, uber, bilety), Rozrywka (karnety, bilety wstępu, noclegi, kosmetyczka/fryzjer, hobby, abonamenty, inne), Ubrania (zwykłe, sportowe, buty, dodatki), Reszta (prezenty, koty, ubezpieczenie, inne)
@viruzzet:

Mieszkanie (czynsz + wynajem)
Prąd/Gaz
Subskrypcje (Netflix, telefon, internet, spotify itp.)
Dodatkowe (W tym miesiącu OC/ AC :C )
Jedzenie (Mam stałą kwotę i staram się jej trzymać)
Paliwo
Księgowy
Lekarz (Mam prywatny pakiet więc opłata miesięczna)
Skarbonka

Jeśli masz to może jeszcze jakieś raty? Ja zawsze przed wypłatą zastanawiam się nad tym co muszę koniecznie kupić w przyszłym miesiącu i dodaje to jako dodatkową pozycję. Niech będzie: Fryzjer, bilety
@viruzzet: ON (paliwo), Mieszkanie (rozbicie na czynsz, gaz, prąd, internet etc), zakupy spożywcze (duza kategoria, ktora sporo zbiera), fryzjer, abonament komórkowy, Ubezpieczenie, Rata kredytu nr X

Reszta to już jest szczegółowa, to co kupuje to wpisuje.
@viruzzet Ja mam pojemną kategorie jedzenie (z comiesięcznego przelewu co tydzien część idzie na ubrania, kosmetyki, kota, leki, piwo, to są stale kwoty), poza tym domowe (hipoteka, czynsz, kataster, podatek gruntowy prąd, ogrzewanie, woda, internet, telefony), transport (rozbity na miejski i uber), zachcianki (stała kwota co miesiąc), subskrypcje (tu wpada Netflix, ale też zakupy na raty i opłata za kartę kredytową, ubezpieczenie kota, takie tam), wakacje (stała kwota co miesiąc), do tego