Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@dyniel kurde jakoś spodobał mi się ten zapach. Różowa kiedyś w sklepie powąchała i nie było reakcji wow, ale też nie powiedziała, że jest brzydki
@masur1: skoro pytasz to raczej nie jest jest target zapachowy tej dziewczyny. Wachales to czy tylko z nazwy znasz? :) to nie na blinda, bo według mnie tak pachnie ciotka zaawansowana wiekowo. Ale nie mnie tam oceniac z kim sie spotykasz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
via Android
  • 0
@Euphor bo ja wiem, na początku czuje cytrus, podoba mi się. Z czasem zapach się zmienia.

Nie jestem perfumiarzem, ale chanel chyba idealnie dopełnia kobiecą toaletkę
@masur1: no to jest zawsze problem czy to ma sie podobac osobie, ktora to nosi, czy osobom z otoczenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten zapach to troche standardzik, jest elegancki i przyjemny, zadne wow, ale jak tobie sie podoba i rozowa nie jest jakos wybredna to kupuj.
Gorzej jak jej sie w ogole nie podoba i nie bedzie uzywac :D
@Eustachiusz: +1

Z całym szacunkiem, ale Chanel ma tyle damskich uniwersalnie ładnych zapachów takich jak Chanel Chance Eau Tendre, Coco Mademoiselle/MademoiselleIntense, Coco Noir itd., że kupowanie piątki to jest proszenie się o kłopoty. Ten zapach kojarzy mi się ze starą babą z lat 90 - ma w sobie dużo aromatów, które nazwałbym klozetowymi a nieobeznanemu nosowi będzie przypominać kulki na mole. Mają w składzie całą listę nut, które przy damskich zapachach