Wpis z mikrobloga

Ciężko mi uwierzyć, że Iwona została zamordowana z powodu kontaktów ze światem przestępczym tego ,że nie chciała zostać dziewczyną do towarzystwa lub miała jakąś wiedze i komuś na tyle przeszkadzała.

Bardzo możliwe ,że Paweł chciał skierować Iwonę na taką drogę i ona nawet mogła być wstępnie zainteresowana lub może już podjęła się takiej "pracy" okazjonalnie i jednak to jej nie pasowało ale wiedziała co jak i gdzie. Zakładając ,że tak było to widzę minimalne szanse żeby ktokolwiek miał za to zrobić jej krzywdę bo niby czego takie mogła się dowiedzieć? nawet jak miała jakieś kontakty z gangusami to nikt nie wyjawia randomowej dziewczynie żadnych informacji o ciężkich przestępstwach gdzie na szali jest gruby wyrok, tylko wtedy ktoś chciałby się pozbyć takiej osoby.

Paweł jeśli faktycznie był takim naganiaczem to pewnie nie raz miał sytuacje gdzie laski były zainteresowane łatwym zarobkiem a potem były wielce zdziwione że to jednak nie będzie tylko trzeba ładnie wyglądać i uśmiechać się do różnych panów, nikt nikogo z tego powodu nie zabija.

Zdaje sobie sprawę, że ludzie mordują innych nawet za 5zł ale nie w tych okolicznościach i raczej nie ma problemu ze znalezieniem winnych.

Myślę ,że winny lub winni to właśnie Ci znajomi nikt nie puścił pary bo wszyscy którzy coś wiedzą są w pewien sposób zamieszani w sprawę.


#iwonawieczorek
  • 2
Mnie dziwi dlaczego odpuszczono watek patryka. Zmienial zeznania, klamal.
Na necie kraza jego zeznania i opinie bieglych, ze klamie.
Tych dwoch jego kolegow, z ktorymi siedzial na lawce kolo wejscia 58 tez mataczylo. Nie potrafil powiedziec skac logowania jego telefonu kolo@parku. Dodatkowo to od jego kolegow Iwona dostala po gebie tydzien wczesniej. Ten pies, ktorego odsunieto od tej sprawy od poczatku mowil, ze to glowny podejrzany