Wpis z mikrobloga

@inflacja_biedaku: Mediana zarobków w 2005 to 2500 zł i 1600 zł dla pracowników bez specjalnych umiejętności. Koszt samego komputera bez monitora, myszki, klawiatury itp., który uciagnal najnowsze gierki to było blisko 4000zl, wiec myśle, że cały zestaw z komputerem „do internetu” to będzie jakieś 3000 zł. A do tego chłop ma telewizor, drukarkę, wieże z głośnikami, eleganckie mebelki. Nie wiem gdzie ty tu widzisz biedę ( ͡° ͜ʖ ͡
@Hrabia_Horeszko: Mój tata żeby mi kupić komputer w 2005 roku wziął kredyt na dwa lata xD Ale wtedy miałem hi-enda jak na tamte czasy: monitor LCD, 512MB RAM, dysk 160GB, grafika geforce 7, procek AMD ale zapomniałem już który, ech to były czasy :) Składał mi wujek który interesował się gamingiem, więc wiedział co robi. Szkoda że ciocia się z nim potem rozwiodła bo wolał grać w gry zamiast wychowywać dzieci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@gregor40: też kiedyś grałem na strzałkach, może nie w 2005 ale w okolicach 2000 na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jeszcze się wkurzałem, że źle w grze klawisze ustawili i trzeba zmieniać. Potem mi przeszło jak zrozumiałem, że na WSADzie jest zwyczajnie wygodniej.

np. w THPS 2 zanim miałem pada grałem tak, że sterowałem strzałkami a tricki miałem na numerycznej XD
monitor LCD za 600zł, fotel za 500zł, biurko za 200zł to taki majątek, że będziesz bronił biedy?


@inflacja_biedaku: ceny i wnioski wyciągasz z tego samego miejsca

Gdzie w 2005 byś znalazł monitor w cenie fotela i biurko za mniej niż połowę wartości tegoż?

Po pierwsze monitory LCD w 2005 były nowością, więc entry level to było straszne gówno, które mieniło się niewłaściwymi kolorami i miało efekt perlenia. Znacznie lepszym wyborem były
@aegypius: Meble tego typu produkowano w okolicach końca lat 90, to jest przerobiony zestaw z pokojowego na ''młodziezowy'' przez zastąpienie regału z witrynką biurkiem, wiem bo miałem taki sam a rodzice mieli zestaw czarny pokojowy który różnił się jedynie brakiem biurka, zaraz poszukam foto, miałem identyko jak picrel.