Wpis z mikrobloga

Przypomnę przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego na 2022 rok:

„Ten rok będzie wyjątkowo przełomowym rokiem na minus lub na plus, ale moim zdaniem, raczej na minus"


xd

„Nie czuję tego, aby Rosja szykowała się na agresję, na przykład na Ukrainę. Rosja może tam kumuluje swoje siły, ale nie z takim zamiarem. Przeciwnie, mam wrażenie, że tworzy coś podobnego, co robi nasz kraj w kierunku uchodźców. Rosja dopatruje się w tym czegoś podstępnego. Niekoniecznie podejrzewa o coś Polskę, jak inne państwa, które kumulują siły na wschodniej granicy Polski. Jestem tego mocno pewny. Nie jest prorosyjski. To jest moje poczucie”

„Widzę pełno wojska, które jedzie z północy na południe, ale nie jedzie tam walczyć, tylko po prostu jedzie. A gdzie indziej trwa coś niedobrego. Cały czas mi się kojarzy podział naszego kraju na trzy strefy."

„Dziwna rzecz: znakiem ostrzegawczym będzie, że co jakiś czas w niedługich odstępach czasowych będziemy słyszeli, że coś wybuchło dużego za granicą, że coś się gdzieś pali"


Tutaj punkt na niego, może chodziło mu o most na Krymie?

#krzysztofjackowski #jackowski #przepowiednie
przecietnyczlowiek - Przypomnę przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego na 20...

źródło: comment_1671435046tZ8spK1CXtrGwhWh7DZt9j.jpg

Pobierz
  • 29
Tutaj punkt na niego, może chodziło mu o most na Krymie?


@przecietnyczlowiek: o nic mu nie chodziło. Ty sam sobie interpretujesz dopasowując jego wysrywy do faktów. On tymczasem stworzy 100 innych predykcji, o których nikt nie będzie pamiętał, bo nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Takie osoby to zwyczajni krętacze nieprzywiązujący żadnej wagi do wypowiedzianych słów.
@JoeGlodomor: trochę podziwiam człowieka, albo bardziej gnije z polaków, w sumie nie wiem. Gość piernicząc głupoty i czasem trafiając (tak jak każdy czasem trafi z jakąś głupotą) znają go w całym krajui typ trzepie na tym hajs, zapraszają go do jakiś dzień dobry tvnów czy innych gównianych programów i jarają się jego przepoqiedniami. No przekozak w sztuce robienia z polaków debili.