Wpis z mikrobloga

Wydaje mi sie ze jak obejrzymy powtorki sytuacji meczu ktore nie byly pokazane to zmienimy zdanie o Marciniaku


@slawomir-kotula: no chyba nie, bo mecz był #!$%@? ciężki dla sędziego. 3 karne, Francuzi pod koniec na siłę szukali faulu, kilka drobnych spięć. nie popełnił żadnego rażącego błędu, nie wypaczył wyniku, nie przeszkadzał w grze, nie dał żadnej kartki z dupy, spotkanie ani razu nie wymknęło mu się spod kontroli. ba, wręcz zadziałał
@kosteq64: Masz racje ze z kolana mozna lapac. Ale ta sytuacja byla taka ze ta pilka byla na ziemi. Czy bramkarz moglby zlapac taka pilke gdyby obtonca 'umyslnie ' podal do bramkarza glowa taką pilke z ziemi? Czy by takie zagranie nie powinno nyc odgwizdane jako niesportowe?
@bezbekpol: oczywiscie zgadzam sie ze ten mecz cholernie trudny do sedziowania. 100 procdnt racji. Ale wedlug mnie nie byl perfekcyjny Marciniak w tym meczu. Duzo gwizdal fauli nie dając przywilej korzysci (sytuacja z Comanem) . Wedlug mnie sedziowal dobrze z malymi bledami ktore nie mialy na szczescie wplywu na wynik meczu