Wpis z mikrobloga

@CalibraTeam: Przecież to żadne fikuśne drzwi- prosty frez… wszystko utrzymane we współczesnym stylu. Dodatkowo jeśli masz drzwi i fronty podobnie ciemne, to fajnie do sobie nawiązuje. Jak chcesz, to możesz dobrać klamki drzwiowe i uchwyty we frontach w podobnym stylu i kolorze i będzie grało jeszcze lepiej. W kuchni gdzieś na ścianę dajesz obrazek/zdjęcie we frezowanej ramie, a blisko drzwi dajesz ramki gładkie. Wszystko się przenika i ze sobą gra. To
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jak mam naprawić dodatkami to, że np. fronty meblowe mam gładkie, płaskie a drzwi wewnętrzne do pomieszczeń wybrałem z frezowaniem dre Hampton 1?

@CalibraTeam: a jaki jest problem z tym połączeniem?
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: ja zrobilam mieszkanie minimalistycznie, w jasnych kolorach, biale sciany wszedzie. i ciesze sie, ze nie wymyslalam zadnych cegielek, betonow i innych, bo za duzo byloby tego dobrego. tak jest w sam raz.
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: a te meble w miare w jednolitej kolorystyce? dodaj cos w stylu hampton, np listewki biale na sciany, jakies dodatki typu lampa stojaca w klasycznym stylu i moze jakos to razem sie polaczy w calosc. albo za duzo masz nastawiane i jest chaos i trzeba troche bibelotow pochowac.
  • Odpowiedz