Wpis z mikrobloga

Czy 199 euro to dobra cena za #xbox S? I jak wygląda sytuacja z gwarancją jeżeli konsola zostanie kupiona w Niemczech to w Polsce jest jakiś ogólny serwis czy trzeba konsole oddać do sklepu w którym kupiliśmy?
#pytanie #xboxseries
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lilac: rejestrujesz konsolę na koncie MS i nie ma znaczenia gdzie kupiłeś. Gwarancja idzie bezpośrednio przez nich, co jest super, bo nie musisz się użerać z jakimiś gówno sklepami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lilac: tak, to bardzo dobra cena. Jeśli nie jesteś pro graczem i nie nawalasz 5h dziennie to będzie idealny wybór i nie słuchaj malkontentów. Do tego XGP za 130 zł na 13 msc (obecnie jest promo) i jestes ustawiony, miłej zabawy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lilac: dobra cena! A ten kod sprzedaj na olx i ci się kasa zwróć. Co do gier: już się skończyło, ale kody nadal są - kody do gier z Argentyny z kinquin/inne strony. Tani gamepass albo gamepass/Xbox na pepperzr i znajdziesz poradniki na GPU za grosze. Miłej zabawy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lilac: dałeś za nią ~950 zł + masz ten kod na gry. Ja dałem 1050 i to była najniższa cena (Black Friday) a obecnie chodzą po 1200-1300 jakoś. Imo dobry deal jak jesteś niedzielnym graczem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lilac: ni chyba nie xD nie no, ja to tez dużo nie gram, a zmieniłem Xbox one na xss bo była promocja i tv niedawno zmieniłem. Jak dużo nie grasz to będzie super bo w sumie ja grałem teraz 2 tyg w cyberpunka i konsola już się kurzy xd