Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 149
Co do komentowanego wpisu odnośnie odśnieżania ciężarówek i budowania ramp do zrzucania śniegu. Mam na bazie taka rampę, w Poniedziałek sam zrzucałem śnieg z aut od 4 rano do 8. Z tym że to tylko jeden dzień, potem moje Ciężarówki wyjeżdżają i wracają dopiero w Piątek. Gdy stoją na publicznym parkingu przy autostradzie takich ramp już niestety nie ma. I żebyście nie wiem ile filmów wysyłali na policje z lecącym śniegiem, nic to nie zmieni. Jest to problem systemowy którego żaden mandat nie rozwiąże. Sam nie chciałbym chodzić po oblodzonym dachu, a co dopiero wysyłać tam pracownika. Jeżeli jest możliwość wejścia do naczepy i postukania w dach, a potem zrobienia paru rundek po parkingu by to spadło to tak się robi. A jeżeli nie da się wejść na naczepę to już kiszka. Możecie tutaj opluwać tirowców ile macie śliny, ale to i tak żadnego problemu nie rozwiąże.

#bekaztransa #motoryzacja #polskiedrogi #zalesie
  • 156
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@revoolution: ciągle nie rozumiesz problemu. Każdy zna skutki, ale nie ma jak im zapobiec. Jeszcze raz taki bezmyślny, agresywny komentarz napiszesz to Cie blokuje i usuwam komentarze. Miała być tutaj rzeczową dyskusja a nie taki ściek.
  • Odpowiedz
@xspeditor: brak infrastruktury w żaden sposób nie usprawiedliwia działań, które mogą doprowadzić do zagrożeń w ruchu drogowym. Bez urazy ale kompletnie nie obchodzi mnie z jakiego powodu może mnie zabić spadająca bryła lodu na jakimś zakręcie.
Rozwiązanie problemu leży w interesie właścicieli i kierowców. Problem jest taki, że teraz mało kogo to obchodziło bo śmieszne kary były i są wliczone w prowadzenie tego biznesu, zresztą szansa na mandat za takie coś
  • Odpowiedz
@xspeditor: tyle, że wy jako ludzie z branży macie największe szanse na lobbowanie w takich tematach, nie liczcie że deweloperzy albo związek rolników będzie za was walczył o waszą infrastrukturę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@WielkaPesaNarodowa: no dobra, ale to nadal ryzykowanie życiem innych i powód mnie, jako osoby, która może jechać w obrębie takiego tira mało mnie obchodzi, jak mogę zostać zmieciony taflą lodu.

Idziesz do restauracji, to nie obchodzi Cię, że kucharz nie ma kiedy iść na badania, ma być zdrowy i nie ryzykować Twoim zdrowiem, a przy kasie nie bardzo Cię obchodzi, że cena się nie zgadza, bo pracownicy nie mają czasu biegać
  • Odpowiedz