Wpis z mikrobloga

Czy ktoś zagłębiał się w temat firmy Kolektyw sp. z o.o. z Sopotu której prezesem jest Paweł P.? Ogólnie firma mimo, że aktywna to nie funkcjonuje. Zajmowała się organizacją imprez (ciekawe jakich). Swoją drogą jak prześledzimy powiązania w KRS zarówno jego jak i jego partnerki Joanny S. to przewijają się te same nazwiska. Przypominam, że Joanna S. zanim była z Pawłem to była też związana z gangusem zamieszanym w śmierć Zachara - Arturem W. (zmarłym w 2018 roku). Artur W. współpracował z policją ale też był skazany za sutenersrwo. Miało też miejsce zdarzenie gdzie Artur W. nafaszerował Joannę S. narkotykami w celu wyciągnięcia od niej informacji na temat Iwony. Nie przyniosło to skutku, a Joanna S. wylądowała w szpitalu.
Link do wpisu KRS Joanny S. gdzie można posprawdzać powiązane osoby i firmy w których skład wchodzili: http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/Sielmanowicz-Joanna-Marta/02a0681f01ad242abc4102e1836189f3.html
#iwonawieczorek
  • 4
Hmm Nafaszerował ją narkotykami, aby wyciągnąć info na temat Iwony? A czemu chciał tę wiedzę uzyskać? Czyżby to dlatego, że współpracował z policją...? To ciekawe
@Karlayn3: Cytując: "Wiem, że policja starała się ustalić przez Artura W., jaki związek ze sprawą Iwony Wieczorek może mieć Joanna S. Miał z niej to wydobyć. Jednak kobieta nie była skłonna do zwierzeń na ten temat. Spławiała swojego kochanka zdawkowymi stwierdzeniami: – Daj spokój, nic o tym nie wiem. – Jednak Artur nie dał się tak łatwo zbyć – mówi jeden z jego znajomych. – Nafaszerował ją kiedyś narkotykami, licząc, że