Wpis z mikrobloga

Teraz to już ciężko powiedzieć, nie ukrywam, że za czasów gp24 interesowałem się bardzo tą sprawą i moim pierwszym podejrzanym była osoba związana z matką Iwony. Moja ówczesna rozkmina to, że Iwona była z nim w ciąży, a awantura z adrią poszła o to, że ona namawiała ją do usunięcia tej ciąży. On miał możliwości by ukryć ciało, że nikt nigdy go nie znajdzie, zajmował się jakimś transportem morskim i ma kupę siana i pewnie znajomości. Czy to jego tak się boi ta ekipa z DC. Kilka lat po zagineciu Iwony, rozstał się z jej matką. Co o tym myślicie.
#iwonawieczorek
  • 13
  • Odpowiedz
@ch3rrie: jeśli była tak weryfikowana, jak całe śledztwo na początku to wiesz. Nie będę się spierał to są tylko moje przemyślenia. A może to Szostak miał rację?
  • Odpowiedz
@WolfSky: przesadziłem z tym 2 miesiącem, ale kobiety czasami miesiączkują na samym początku ciąży

może się zdarzyć, że w pierwszym miesiącu ciąży pojawi się krwawienie. Jest ono związane z tzw. plamieniem implantacyjnym, które w tym czasie po prostu może mieć miejsce. Takie plamienie zazwyczaj pojawia się około dwa tygodnie od momentu zapłodnienia i cztery tygodnie od ostatniego okresu
  • Odpowiedz