Wpis z mikrobloga

Oprócz tego ludzie co? #heheszki #pdk

Dziękuję @slawo72 za cudną paczkę, nie wiedziałam nawet, że można z tak wieloma rzeczami trafić mając tak mało informacji. Naprawdę jestem zachwycona. Moje nadzieje względem paki można podsumować w 2 punktach:

1. Proszę niech nikt do środka nie nasra.
2. Fajnie jakby była książka (ale nie napisałam tego w opisie o sobie).

I okazało się, że nikt nie nasrał i jest książka! I to o diy! I to o takim, na którym się nie znam! (Co jest super, bo się nauczę.) Poza tym są przysmaczki dla psów, na co trochę po cichu liczyłam, dużo słodyczy i kubek z Harrym Potterem (no bo jaka baba koło 30 nie lubi Harryego Pottera, ja uwielbiam). Jest też świąteczny jeleń, więc jednak będę miała w tym roku jakąś ozdobę! Jeszcze raz bardzo dziękuję, jestem zachwycona. #wykopaka #pokapake
S.....2 - Oprócz tego ludzie co? #heheszki #pdk

Dziękuję @slawo72 za cudną paczkę,...

źródło: comment_16711187546MFvobhWLy99tlbV2HUQTd.jpg

Pobierz
  • 5
@QUANTUM-DICK: nie chce mi się w sumie robić zdjęcia i wgrywać xD ale może jak najdzie mnie wena, jeleń jest fajny:D a smaczki dla psów mają fajny skład, nie byle co :D jeszcze paczka była zapakowana w taki piękny czerwony papier w szkocką kratę i miała na zewnętrznej stronie logo wykopaki :) miło tak pomyśleć że jakiś Pan ją dla mnie pakował i nadawał, trochę jakbym miała tatę xD