Wpis z mikrobloga

@LemonBlade: Praca na stanowisku analityka wymaga scisłego umysłu + pracodawcy wymagaja wyższego wykształcenia, a u mnie jest tylko matura, do tego mam już 38 lat na handlowca nie mam też predyspozycji do tego jest to straszna szarpanka sa targety itp.

własną koparka


@LemonBlade: to żeś poleciał ojciec miał 20 lat temu koparkę i wtedy używki chodzily po 200K i nikt tego nie ubezpieczał bo bardzo czesto je kradli.
@HaPe: spawacz, CE, wózki widłowe, CNC, koparki, ładowarki, studia zaoczne, elektryk, policja... Możliwości sporo w zależności od tego w czym byś się widział.
tak, ogarniesz od zera w miesiąc


@suqmadiq2ama: co ogarnę?

studia zaoczne


@retlover: Pisałem o najwyżej kilku msc. dokształcania, jakie studia zaoczne? Z tego co się orientuję to tylko kierunki inżynieryjne gwarantują pracę, a do nich trzeba mieć ścisły umysł, którego nie mam.

policja


@retlover: tylko do 35 roku życia ja mam 38 lat, do tego jest połroczna szkoła po za miejscem zamieszkania.
@HaPe: nie ma limitu wieku, zresztą oni mają takie braki że spokojnie będą brać 40+ gdy będą sprawni fizycznie.

Nie wiem jaka masz teraz pracę. Robisz jakiś kurs, poprawisz sobie sytuację i myślisz o kolejnym kursie/studiach. Rachunkowość/logistyka po nich też znajdziesz pracę.
nie ma limitu wieku


@retlover: Być może obecnie nie ma, ale kilka lat temu był.

pomyśl jeszcze o kat. D

Nie wiem jaka masz teraz pracę.


@retlover: Nie mam żadnej, oficjalnie mam tylko kilka msc. pracy na magazynie/produkcj 15 lat temu, serio.

pomyśl jeszcze o kat. D Choć ludzie uciekają na ciężarówki z autobusów.


@retlover: odpada, wiem z czym to się je, to już wolałbym kurierkę.