Wpis z mikrobloga

@JosNy: @LordDarthVader: @YoureGoingDown: Że tak się wtrącę - w sumie to jeden #!$%@?... Jak kupisz wtyczkę i złączkę dwu-pinową i dobrze podłączysz przewody to bez znaczenia co to będzie za złączka. Nikt nie powiedział że musi być oryginalna. Prawdopodobnie w takim przypadku będziesz sam musiał zakończyć jakąś praską przewody.

@peeteer: No z szybkozłączek to ja bym jednak zrezygnował. Szybciej przelotka i zwykłe konektory wsuwkowe.
@YoureGoingDown: Mówi się że głównie do linek, no i spoko, bo wiem że one super spełniają swoje funkcje, ale chodzi mi bardziej o ich zabezpieczenie przed dostępem do wody itp. W kabinie to niby tam jeden #!$%@?, ale jak masz dwa wago x2 to trudniej to estetycznie zamaskować. A taka przejściówka to w termo-rurkę i koniec.
@EnderWiggin: ale ta oryginalna złączka w ogóle nie chroni przed wodą, tam od zewnątrz są normalnie zaciśnięte linki, więc ochrona taka sama jak ta szybkozłączka co wkleiłem, zresztą to jest pewno w miejscu pod maską gdzie poza wilgocią z powietrza nie ma żadnej wody