Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć #warszawa

Piszę z anonima bo banicja wpadła. Kilka pytań w związku z moją zbliżającą się wizytą w Waszym mieście - w niedzielę przyjeżdżam na koncert #pezet
1. Co mogę porobić, ewentualnie gdzie mogę zjeść coś fajnego w rozsądnej cenie pomiędzy Centralnym a Torwarem?
2. Gdzie mogę przekoczować bezpiecznie w nocy po koncercie czekając na pociąg (poniedziałek ~5 rano) - czy na Centralnym da się gdzieś usiąść i wypić coś ciepłego?

Sorry za takie pytania, ale nie byłem jeszcze w Warszawie (xD) i przez pogodę łapię grubszego stresa. Z góry dzięki!

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639a103d8161f849f0373884
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Będziesz w samym centrum Warszawy, więc cokolwiek na co masz ochotę. Możesz pójść na gogo, a możesz odwiedzić Muzeum Narodowe. Jedzenie masz co pięć kroków.

2. Możesz posiedzieć na centralnym - jest spokojnie, jest poczekalnia z gniazdkami USB. Większość chyba siedzi w McDonaldzie, czynny do 3:00. Oprócz tego jakaś tam kawiarnia czy kebs czynne w nocy też się znajdą.