Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki i Mirabelki, z tej strony @fryderyk-baumberg - piszę z półrocznej banicji, ponieważ mam #pytanie. Rozwaliłem ekran w #samsung #a52s i zaśpiewali mi kilka stówek w autoryzowanym serwisie. Ale to nie największy problem. Powiedzieli, że nawet podczas wymiany ekranu telefon przejdzie przez fabryczny reset (takie ponoć mają standardy). Danych cennych tam nie mam, ale szkoda mi marnować czas na ponowne konfigurowanie tego wszystkiego. Co więcej, nie mam aktywnych usług 'Znajdź mój telefon' i nie mogę odblokować go zdalnie, aby z poziomu kompa zrobić backup. Nie skonfigurowałem tej opcji w Google oraz Samsungu :( Proszę o jakieś rady, bo zależy mi na naprawie smartfona, jak i nie naruszeniu tych danych. A nie chcę oddawać do serwisu z ogłoszeń, bo pewnie dostanę zamiast ekranu jakiś szmelc, który będzie mi kiepsko pokazywał kolorki albo będą jakieś smugi na ekranie.

Mieszkam w #warszawa i tam szukam serwisu...

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639950db8161f849f0371bb3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: najpierw sprawdz na dysku google czy masz zrobiony backup.

A52s nie podepniesz kablem pod TV, bo to bylby najlepszy sposob. Z ubitym ekranem bez wlaczonych opcji w telu, raczej nic nie zrobisz przez kompa.

z drugiej strony te backupy i tak sa gowno warte, bo przywroci ci wyglad telefonu i od nowa zainstaluje appki, ale danych aplikacji nie bedzie, wiec logowanie ustawienia - wszystko od nowa.