Wpis z mikrobloga

@steven_senegal: Nie wiem jak jest z ogromna ilością, może trzeba umówić się żeby nie blokować kolejki. Ja nie jestem ich klientem, wymieniałam zniszczone banknoty i bilon, nie było problemu.
@steven_senegal: ja miałem problem z wymianą słoika monet (były posegregowane nominałami) - w dwóch bankach nie chcieli, bo to dużo roboty (jakby liczarek nie było).

Na stacji benzynowej bardzo chętnie wymienili i jeszcze hotdoga zaproponowali.
@gusioo: nie każdy oddział banku ma liczarki do monet ;) Powiedziałbym nawet, że dużo łatwiej znaleźć oddział który takiej liczarki nie ma, tym bardziej obecnie, kiedy ilość transakcji gotówkowych znacznie spada i banki w ogóle starają się rezygnować z obsługi gotówkowej w placówkach.
@steven_senegal: Nie realizujemy w placówkach wymiany bilonu na banknoty. Możesz dokonać wpłaty monet na swoje konto. Wybrane placówki mają obsługę kasową. Dostępność placówek z kasą, możesz sprawdzić na naszej stronie: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty?type=oddzial&filter=kasa
Prosimy o posegregowanie i przeliczenie monet przed wpłatą. Opłata za wpłatę na konto osobiste to 10 zł. Za wpłatę gotówki z udziałem bilonu w ilości powyżej 500 sztuk w danym dniu kalendarzowym pobierzemy dodatkowo 30 zł (za każde 500 szt.)