Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z anonimowych, bo konto na wykopie xD
Jestem już jakiś czas z moją dziewczyną mieszkamy nawet razem.
Wyznała mi, że chciałaby schudnąć, bo ma w jakimś stopniu nadwage. Zaczeliśmy myśleć nad sposobami jej schudnięcia, myśleliśmy nad jakimiś herbatami odchudzającymi ale chyba kiepsko z tym będzie. Ja sam jestem chudy i nie jestem w stanie jej pomóc. Troche mnie to już męczy, bo nawet na plaże nie pojedziemy w takim stanie, ani gdzieś na basen. Wszędzie tylko te szczupłe dziewczyny, długie nogi. Jak one to robią, że mają takie figury? Myśle, że to genetyka. Tym bardziej, że jest zima i nic nie chce sie robić #zalesie #zwiazki #zdrowie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6398c81a7a12ddf1648446fa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 23
WK: najmniej filozofii, czyli:
1. jeść mniej kalorycznie - podstawy dietetyki są dostępne wszędzie
2. dorzucić więcej ruchu - jakiegokolwiek, może być nawet chodzenie 10 km po domu
a najlepiej połączyć obydwa i zastosować jakieś 80/20 czyli 80% skupienia na odchudzaniu i 20% przyjemności dla zdrowia psychicznego
---

Zaakceptował: karmelkowa
Dieta keto + odstawienie tłuszczy roślinnych + ćwiczenia. Wiem, łatwiej napisać niż wprowadzić w życie i wytrzymać.


@krzeseleczko: Polecasz keto laikom którzy serio rozważają herbatki na odchudzanie. To nie skończy się dobrze przy ich poziomie ignorancji żywieniowej.