Wpis z mikrobloga

@Kupamilosci jak baryłka spadła o 10$ to orlen w hurcie obnizyl o 5gr a jak urosła o 3$ to podniósł o 10gr, oni walą w #!$%@? jak tylko sie da, paliwo tańsze netto jest już w belgii, holandii, czechach...
cena dalej stoi w miejscu, orlen ma większość stacji więc po co inni mają obniżać?


@siodemkaxx: nie ma większości ale też wyglada na to, że nie ma konkurencji. Po co ma obniżać skoro reszta stacji nie obniży? U mnie w mieście na orlenie najtaniej o 5gr na litrze i nikt nie obniża ceny ¯\_(ツ)_/¯

Przy marży stacji na poziomie 100gr na prawdę gdyby którakolwiek inna stacja obniżyła cenę do dawnej marży
@Kupamilosci: dalej wracając do sedna wszystkich polaków rucha orlen w hurcie, ja kupuje hurtowo bo zużywam dużo w ciągu roku do maszyn i w hurcie netto nie powinno byc powyzej 6zł biorąc pod uwage nawet 80$ za baryłke i ten kurs dolara...
ja kupuje hurtowo bo zużywam dużo w ciągu roku do maszyn i w hurcie netto nie powinno byc powyzej 6zł biorąc pod uwage nawet 80$ za baryłke i ten kurs dolara...


@siodemkaxx: no benzyna nie jest nawet blisko 6zł w hurcie ale jej nie musimy wysyłać na ukrainę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wykopki miesiąc temu pisały że mogą nawet 25zł płacić byle Putin dostał na dziurę, gdyby
Wykopki miesiąc temu pisały że mogą nawet 25zł płacić byle Putin dostał na dziurę, gdyby to nie chodziło o ukrainę to ON byłby na poziomie benzyny tak jak to było zawsze.


@Kupamilosci: bo ci co to pisali są utrzymywani przez rodziców albo nie maja samochodów xD, na ukraine paliwo jedzie po 2.4zł z orlenu