Wpis z mikrobloga

Spotkałem się z różowa z #badoo całowaliśmy się i wylądowałem twarzą między jej biustem. A ona od czasu do czasu zerkała na telefon żeby odpisać jakiemuś typowi na badoo xD I pewnie pisała, ze siedzi i film oglada
Dobrze, że zmieniłem podejście już do tego wszystkiego
  • 12
@TrisssMerigold: Szczerze? Nie wnikam juz w te kwestie po co i dlaczego. Ze 3 lata temu chodziłbym pewnie zdołowany, że przy mnie robiła takie rzeczy i czuł jakiś żal do siebie.
Najwidoczniej spodobałem się jej na tyle, że nic więcej poza całowaniem nie chciała. Albo może na żywo było gorzej niż na foto, w co wątpię. Albo nagromadziła sobie X typów i sama nie wie czego chce. Czekam czy w ogóle
@otylygrubas: No jej sprawa. Ja ostrożnie podchodzę do tego z kim co robie jeśli chodzi o te kwestie. Ale jak ktoś jest na tyle pusty żeby samemu sobie robić krzywdę dla strzału dopaminy to ¯\_(ツ)_/¯
Bo już w swojej historii poznałem panne, która zalila mi się z tego powodu. Ale to jak mieć żal do kasjerki że ci codziennie od roku ćwiartke wódki sprzedaje a teraz przez to chodzisz po lekarzach.