Wpis z mikrobloga

Cholernie przerywa dzisiaj #upc w #warszawa #mokotow #wilanow. Co robicie jak przerywa? Jest sens dzwonić na infolinię? To już nie pierwszy raz jak zrywa połączenie co jakiś czas, dzieje się tak całkiem często, co jest irytujące szczególnie na służbowym, gdzie zrywa VPNa i trzeba go odpalać jeszcze raz
  • 15
@Eriksen: No niestety. Zbieram się cały czas, żeby zrobić jakieś zgłoszenie na stronie UPC, ale jakoś nie po drodze mi zważywszy, że tak jak pisałem - w razie co podpinam kabel i jest wszystko ok... Sposobu z jedną częstotliwością nie próbowałem. W sumie warto spróbować. I tak tylko używam 5Ghz.
@Eriksen:

Czerniakow here. To samo. Kilka razy dziennie przerwy po 20-30 sekund. Co lepsze ja musze pracowego VPN-a wlaczac za kadzym razem, szukac komorki do 2FA i wpisywac hasla do portali... Jprdl #!$%@? to UPC pradem
@Excel123: niby na kogo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Eriksen: infolinia, robiłem zgłoszenie bodaj dwa razy, udało mi się przejść dalej niż "proszę zrestartować" i "proszę przełączyć na 5g na stałe", nie wiem co tam technik zrobił (nie chciał powiedzieć) ale przestało mi rozłączać net co chwilę. Grunt to nie dać się spławić i cierpliwie rozmawiać z pierszą linią oraz dwa-trzy razy fajtycznie w krótkim czasie zresetować