Wpis z mikrobloga

Pewnie widzieliście co się stało z Lotto w ostatnich 2 dniach, było blisko dna i nagle poszło do góry by zwiększyć swoją wartość 5 krotnie. Ja skończy się hype na lotto to pójdzie pompa na inną walutę, teraz trzeba wejść po trochu w kilka porządnych, sięgających gleby walut i czekać na skok albo umówić się na jedną, skupić i zrobić szum na ircu, reddicie, btctalk czy gdzie tam jeszcze idą spamy;)

Czy jest jakaś fajna, niedoszacowana waluta o dobrych fundamentach, nie żaden szitcoin co leży na dnie?

#kryptowaluty
  • 7
@Jaro85: jak wsadzę w to 2btc to mogę zrobić 5 czy 10. Gra warta świeczki. Pewnie będą takie rzeczy się działy w różnej skali, jak doge jest w stagnacji, ci co sprzedali je z zyskiem chcą w coś innego na razie wejść - po prostu apetyt na pomnażanie rośnie;)
@arczer: lotto przewidzialem i kupowalem po 19, 16, 12..sprzedalem po 39, 55, 59, 65 i jeszcze czesc mam.

mysle ze earthcoin bedzie kolejna taka waluta, mam 110k ze srednia zakupu 145 satoshi i polowe wydobyta. zobaczymy.
@mattbigblue: tak ale earth już jest w pompie jakiś czas, teraz już 1000% nie będzie. To musi być coś potencjałem, bo po osiągnięciu kilkukrotnej przebitki ludzie wychodzą - jak Ty i waluta staje. Np. Moon też szedł z ziemi, zrobił kilkukrotność i stoi..