Wpis z mikrobloga

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy na Mazowszu. Ksiądz przyciska 15-letniego ucznia z ADHD do ławki, wykręca mu ręce i krzyczy „Przeproś Pana Boga”. Gdy klecha dowiedział się, że jedna z uczennic nagrała jego agresję dzwoni do niej i każe film skasować bo inaczej wyrzuci ją ze szkoły. Tak właśnie wygląda zachowanie klechów, bezmyślni brutale, pozbawieni jakichkolwiek ludzkich odruchów. Precz z nimi

#ateizm #bekazkatoli #neuropa #szkola
  • 100
Natomiast łatwo mogę znaleźć filmik/artykuł o brutalnym białym, czarnym, geju, hetero, transwestycie, azjacie, feministce, kucu czy kimkolwiek i powiedzieć: TAK WŁAŚNIE ONI WSZYSCY SIĘ ZACHOWUJO

Ale w ten sposób wcale nie byłbym lepszy niż pisowska propaganda


@cyberchosnek: Masz rację, ale i tak wszystko sprowadza się do tego, kto ma za sobą khem... "powagę" i wsparcie całej potęznej instytucji finansowanej z budżetu państwa - która swoją drogą ma całkiem niezłe zaplecze finansowe
@xfin: zwykły człowiek jest przegrany w walce z dużą instytucją - państwem, kościołem, korporacją, etc. Takie jest życie. Natomiast nie twierdzę, że wszystkie korposzczury czy wszyscy politycy to źli ludzie ¯\_(ツ)_/¯ Choć nad politykami to jeszcze bym przemyślał...

I odnośnie tego co mówisz - zgadzam się, że chłop ma za sobą kościół, ordo fiutis itd., dlatego trzeba takie sprawy nagłaśniać - plus dla OPa.
Ale nie można jednocześnie przy tym karać/obrażać/oczerniać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zuldzin: w podbazie gdy były przygotowania do komunii, uczył nas ksiądz. Pamiętam jak chłop biblia #!$%@?ł po głowie chłopaków którzy zakłócali lekcję. Ale akurat zawsze jednemu się dostawało bo był jednym z tych niegrzecznych
@Zuldzin: Aktywowano kartę pułapkę ADHD, pewnie zwykły patus jakich wiele w polskich szkołach. Nastolatkowie w wieku 15 lat #!$%@?ą takie rzeczy na lekcjach, że głowa mała. Najlepiej żeby klecha dał sobie kosz na głowę założyć, wtedy by było git. Wiecie co było wcześniej? Już pomijam fakt, że #!$%@? ten klecha tak naprawdę robi na tym nagraniu, a inba jakby go skatował. Chodziłem do szkoły i wiem jak to #!$%@? wygląda, niejednemu
@Zuldzin Najlepsza jest ta tępa bigoteria co za wszelką cenę będzie bronić kościoła i takich klechów jak wyżej. W sumie to świadczy o całym polaczkowym narodzie.

@Zuldzin już było to wyjaśnianie. 1. Kto broni księży? Głównie stare baby, młodzi w większości nie chodzą do kościoła, a tych co chodzą i bronią księży jest nikły procent.
2. Taka ślepa wiara w uczciwość księży wzięła się z komuny. W kościele ludzie mogli czuć się
Tak właśnie wygląda zachowanie klechów, bezmyślni brutale, pozbawieni jakichkolwiek ludzkich odruchów.


@Zuldzin: informacja nieprawdziwa, strach przed ewentualnymi konsekwencjami swoich czynów jednak jest dość ludzkim odruchem, a skoro kazał usunął filmik to zakładam, że taki strach wystąpił.
@Zuldzin Jak ja się cieszę, że jednak nie wzięliśmy ślubu kościelnego z niebieskim. Nasz księżulek też dobry agent, na mszach wyzywa ludzi, bo mu kasy mało dają. Potem w sklepie płaci drobniakami za karton fajek. Do tego alkoholik i rozbił małżeństwo - mieszka z matką koleżanki mojego męża. Na ślubie znajomej gadał o tym, że posłuszeństwo żony wobec męża to najwyższa wartość XD No nie wyobrażam sobie, żebyśmy mieli stanąć z niebieskim
@Zuldzin: pierwsza porcja leku na ADHD


@kawior2007 doprawdy? Opowiedz mi o tym, może w końcu coś przełomowego. Mam ponad 35 lat, diagnozę od ponad roku. Moje życie, mój świat, to jak widzę siebie i innych zmieniło się w ogromny sposób.

Przez ignorantów ludzie nadal uważają, że ADHD czy ADD u dorosłych to "hehe taki co nie może w miejscu usiedzieć". Nadpobudliwość ruchowa jest tutaj najmniej istotną, a najbardziej zauważalnym symptomem. Ale