Wpis z mikrobloga

@maniek74: Nie gram pieniedzmi wyciagnietymi z gieldy. Tzn. byly spektakularne zyski, ale poszly w kibel zawsze. Chyba po prostu jestem hazardzista, ale nie siedze przy pokerku ze szklaneczka, bo nie potrafilbym tego wytlumaczyc dzieciakom, a tutaj tatus klika w jakies kreski i tyle.
  • Odpowiedz
@michelney: Z duża strata? Przecież miszelin tylko zielone zamyka.. czy tylko takie pokazuje, bo jest atencjuszem który lubi plusiki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a konta gdzie #!$%@? siano już nie są do wglądu wykopka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michelney: To co tam pisze dzbanie, ze chciałem pokazać ciekawy moment wejścia/wyjścia a nie zielona kwotę z ustawionym filtrem na zyskowny okres, aby dostać plusiki od wykopka, jak ty
  • Odpowiedz
Chyba po prostu jestem hazardzista, ale nie siedze przy pokerku ze szklaneczka, bo nie potrafilbym tego wytlumaczyc dzieciakom, a tutaj tatus klika w jakies kreski i tyle.


@Virux: Jeśli jesteś zabezpieczony finansowo, to z odpowiednim podejściem #!$%@?łbyś takie salta na rynku, że gruby by przychodził do Ciebie po chwilówki.
  • Odpowiedz
@DJ007: Odpowiednie podejscie dla ciebie znaczy co innego, dla zaorskiego co innego, dla czarka glucha co innego, itd. Ja gram jak zaorski, licze na jeden gruby dobry strzal, bez analiz, na czuja. Czy jest to madre? Pewnie nie.
  • Odpowiedz
@DJ007: Nie obraz sie, bo pewnie wiesz o czym mowisz lepiej ode mnie, ale jakbym mial tak dlubac o kazde 20 pkt, to chyba wolalbym w ogole nie grac. Chyba, ze masz jakis prosty sposob bez kreslenia poziomow, fal - chetnie sie zapoznam.
  • Odpowiedz
Chyba, ze masz jakis prosty sposob bez kreslenia poziomow, fal - chetnie sie zapoznam.


@Virux: To jest trochę jak z nauką języków, na początku jest drętwo i żmudnie, a z czasem idzie naturalnie, ale technika to nie jest jedyna droga, choć akurat chyba jedna z łatwiejszych. Natomiast samo zarządzanie ryzykiem możesz wkleić bez jakichkolwiek kresek, analiz i poziomów. Przekonywał Cię nie będę, ale ryzyko i emocje to jedyne rzeczy na rynku,
  • Odpowiedz
@maniek74: Nie gram pieniedzmi wyciagnietymi z gieldy. Tzn. byly spektakularne zyski, ale poszly w kibel zawsze. Chyba po prostu jestem hazardzista, ale nie siedze przy pokerku ze szklaneczka, bo nie potrafilbym tego wytlumaczyc dzieciakom, a tutaj tatus klika w jakies kreski i tyle.


@Virux: Kumam, czyli jest to kasa która możesz przewalic 4fun i nie zrobi ci to różnicy. Mam nadzieje, ze jakoś to kontrolujesz, bo to co opisujesz, wyglada
  • Odpowiedz