Wpis z mikrobloga

to uczucie gdy wydajesz kilka miliardów tylko po to żeby nikt ci nie kasował #!$%@? z profilu xD


@elf_pszeniczny: nawet lepiej. Jak ktoś wrzuci na Twittera posta jak cie wybuczeli to możesz se go usunąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://old.reddit.com/r/news/comments/zjzgq0/elon_musk_booed_by_crowd_after_dave_chappelle/

mirror: https://www.youtube.com/watch?v=BdBga225HBk

Można wrzucać szurskie covidowe teorie i to jest Wolność Słowa ale jak ludzie mają w dupie Elona już nie wolno.
@McWozniak: i jeszcze będzie żyło przez wiele lat, bo taki temat to młyn na wodę dla wszelkiej maści zwolenników teorii spiskowych, szurii, antyszczepów itp. Teraz w wykopalisku wisi znalezisko pic rel, bo Gatesowie zorganizowali konferencję na temat zarządzania sytuacją kryzysową na wypadek pandemii dla ministrów zdrowia z krajów Afryki i Azji, czyli kontynentów, z których wywodzą się wszystkie ostatnie pandemie i epidemie. Wniosek? Gatesowie i WHO przygotowują nas na kolejną pandemię
cutecatboy - @McWozniak: i jeszcze będzie żyło przez wiele lat, bo taki temat to młyn...

źródło: comment_1670868614F4EUPVVCNNCyz3aQYHhdDQ.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@strfkr: ja zapominam o tym Covidzie i Lockdownach a prawactwo dalej tym żyje xD

@McWozniak: idealny obywatel. Można mu odebrać prawa, sztucznie dmuchać statystyki i siać zamęt i panikę w mediach, odciąć od służby zdrowia, zmusić do zastrzyku kij wie czym, zakazać wychodzić z domu i przemieszczać się, naściemniać o siebie l tym jak to wszyscy umrzemy, uniemożliwić odwiedzanie bliskich w szpitalu nawet na łożu śmierci, posegregować na posłusznych i
@McWozniak jak ja nosiłem maseczki a moja żona w zaawansowanej ciąży z braku lepszego zajęcia kupował fizelinie i bawełniane dzianiny żeby szyć szmaty dla lokalnego GOPSu to nie było "ustawowego" obowiązku ich noszenia. Mówimy tu o okresie lutego-marca 2020 jak mnie pamięć nie myli. Tylko ja dosyć szybko sobie zdałem sprawę po działaniach rządów ze ten cały cyrk jest grubymi nicki szyty. Zajęło mi to aż 3 tygodnie.
Od tego czasu miałem