Wpis z mikrobloga

Czy w Warszawie te drogi rowerowe ktoś odśnieża w ogóle? Była mowa, że w tym roku mają odśnieżać dużo więcej niż w zeszłych latach. Ja nie widziałem jak na razie żadnej drogi rowerowej odśnieżonej (Wawer, Gocław).

#rower
  • 13
@fredo2: Chyba tylko jak jest to ciąg pieszo-rowerowy. Jak masz oddzielny pas dla rowerów to z chodnika spychany jest śnieg na DDR ¯\_(ツ)_/¯ Czasami posypią solą, robi się wtedy taka śliska breja, jutro przyjdzie mróz i ta breja zamarznie, zrobią się takie zmarznięte koleiny, potem popada na to śnieg i jazda rowerem po tym to będzie przygoda.

Najlepiej gdyby tego nie odśnieżali, nie sypali solą, tylko po prostu ubijali, wyrównywali, taki
@fredo2: o matulu! Nie ma żadnych zasad. Jedzie się aby przetrwać (ʘʘ) Czasem się trafi na odśnieżoną DDR, a za chwilę przeciera się głęboki śnieg. Miejscami jest goły asfalt, ale to są wyjątki - w miejscach, gdzie pod powierzchnią kryje się pewnie jakiś węzeł ciepłowniczy i topi to białe dziadostwo. Tam gdzie odśnieżyli DDR a chodnik nie - to niektórzy piesi z tego korzystają ( ͡°
Pobierz faxepl - @fredo2: o matulu! Nie ma żadnych zasad. Jedzie się aby przetrwać (ʘ‿ʘ) Czas...
źródło: comment_1670865602476VpkND6bzwzeq8lWxR03.jpg
@dybligliniaczek: w sumie już serwis mapowy dedykowany infrastrukturze rowerowej mają, mogliby dodać sobie warstwę z odśnieżanymi odcinkami.

w Excellu

ciesz się, że pani Halince ktoś pokazał "ten program do tabelek" bo inaczej byś miał zestawienie pisane prozą w Wordzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@faxepl: @dybligliniaczek: wróciłem z roweru właśnie. Generalnie to #!$%@? tam odśnieżają. Są ddr-y całkowicie nie odśnieżone, gdzie zalega gruba warstwa śniegu i gdzie się nie da w ogóle jechać (fragmenty Wału Miedzeszyńskiego, Wybrzeże Helskie). Są takie, gdzie jest trochę lepiej i jedzie się po ubitym śniegu i po tym da się w miarę normalnie jechać. Super odśnieżony był tylko Świętokrzyski i w zasadzie tyle. Niech idą w #!$%@? z takim
Super odśnieżony był tylko Świętokrzyski i w zasadzie tyle.


@fredo2: To jest dla mnie absurd właśnie, bo w tym dokumencie jest Świętokrzyski, ale dróg dojazdowych do niego to już nie ¯\_(ツ)_/¯ gdzie tu sens i logika? No ale można się pochwalić ile to kilometrów odśnieżamy. Żeby z Pragi na Śródmieście przejechać to chyba nie ma żadnego w całości "planowanego" odśnieżonego odcinka.