Wpis z mikrobloga

Wybrałem się wczoraj moim Murzynem na punkt spotterski żeby obczaić tłok na lotnisku związany ze śnieżycą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy okazji pytanko, czasami mam tak że zamknę samochód i po jakimś czasie zapalają się światła postojowe, światło w kabinie i te światełka pod lusterkami… Gdzieś czytałem że to może być związane z jakimiś mikrostykami… mikroprzekaźnikami?, że coś nie gra i samochód myśli że jest otwarty? Mam tez usterkę centralnego zamka, jak chce zamknąć od środka przyciskiem to zamyka się normalnie, a jak chce otworzyć to czasami się nie otwiera tylko siłownik pracuje tak jakby chciał jeszcze raz zamknąć, czyli samochód nie wie ze jest już zamknięty. Ktoś miał coś podobnego?
#volvo
BenizBurger - Wybrałem się wczoraj moim Murzynem na punkt spotterski żeby obczaić tło...

źródło: comment_1670843174669h1PAWOwgffmx6laf0oC.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BenizBurger: coś podobnego mi się dzieje z centralnym. Jak zamykam to jest git. Ale jak otwieram to czasami drzwi kierowcy się nie otwierają.
  • Odpowiedz
@hsams: Właśnie już nie pisałem… Zadzwoniłem do serwisu i to samo mi powiedzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°) I żebym korzystał z drugiego pilota bo może ten robi zwarcie.
  • Odpowiedz