Wpis z mikrobloga

@troglodyta_erudyta: Mam podobne spostrzezenia co OP, nie chodzi o prędkość tylko o płynna jazde. Ludzie jada te 30-50km na godzine ale trzymaja sie na dupie. Jeden z przodu zachamuje i następuje realcja łańcuchowa. Wystarczy zachować lekki dystans i będzie się płynniej jeździło.
A może lepiej by ludzie bez odpowiedniego ogumienia czy bez doświadczenia się rozbijali i blokowali ruch na amen? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cienki137: lepiej żeby nie wyjeżdżali na drogi jeśli chodzi o bezpieczeństwo.
Jakieś 30 minut temu odwoziłem dziewczynę na pociąg. 2 pasmowa droga, rozdzielona pasem zieleni, ograniczenie 100. Prawy pas ~40, lewy w porywach do 50. Droga czarna, mokra, posypaną czymś dosłownie kilka minut wcześniej ale
@yazir: nie no, wiadomo, że jak ktoś na letnich to powinien auta nie ruszać, ale jak już rusza, albo ma zimowe i jedzie wolno, to już niech jedzie wolno niż się rozwala. Rok temu nagle zima w listopadzie mocno dupnela u mnie na północy i na dystansie 70km minalem 5 aut w rowach i trzy tiry na barierkach, korki na węzłach eski na dwie godziny itd. Na moich oczach jeden chojrak
@cwlmod: tak? wczoraj jeździłeś? a przypadkowo dziś na fejsie widziałem sponsorowany artykuł właśnie o tych oponach ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD wstawaj, zesrałeś się wykopku.