Wpis z mikrobloga

No i fakt faktem że chodnik to gestia właściciela posesji / zarządcy a nie miasta xD


@Moisze: Chyba że chodzi o parkowanie, to wtedy chodnik jest miastowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
że chodnik to gestia właściciela posesji / zarządcy a nie miasta


@Moisze: miasto może być właścicielem chodnika, tak jest u mnie na osiedlu, chodnik przy ulicy należy do miasta i nie jest odśnieżany przez spółdzielnie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Moisze:

No i fakt faktem że chodnik to gestia właściciela posesji / zarządcy a nie miasta xD


To jest pas drogowy i jest we władaniu gminy. I to jest najgłupsze, bo jak jest zima, bo ty musisz odśnieżać, ale jak chcesz usunąć jakiś krzak w pasie drogowym, to musisz uzyskać oficjalne pozwolenie z zarządu dróg xD
@Javert_012824: Dziś o 13 i 18 szedłem przez aleje jerozolimskie, towarową (po 3 pasy w 1 stronę) i kolejową. O ile na alejach i towarowej droga wyglądała jakby coś jechało 3h temu (ale bolt i tak jechał 25-30km/h), tak kolejowa (ulica prowadząca bezpośrednio na dw zachodni) nie była w ogóle ruszona (pozdrawiam rowerzystę z bolta który zaliczył wywrotkę na moich oczach). Pozostałe części miasta jak jechałem niewiele lepiej. Czy to wina