Wpis z mikrobloga

@niewiadomocowscenariuszujest: nie TERAPIA jest bezużyteczna, tylko w tym przypadku ta konkretna TERAPEUTKA nie była pomocna, bo nie była w stanie się postawić na miejscu gościa.

Psycholożka zaproponowała żebym kupił różę i wręczył jakiejś dziewczynie na ulicy xD


@tomek001Hej: i to też porada bezużyteczna, na pierwszy rzut oka.

Uważam, że mężczyźni powinni chodzić raczej do terapeutów mężczyzn, którym łatwiej przyjdzie postawić się na miejscu pacjenta.

Natomiast odniósłbym się jeszcze do tej
  • Odpowiedz
@niewiadomocowscenariuszujest: ważna jest w życiu intuicja i odczytywanie mikroekspresji na twarzy.

Jak byłem na psychoterapii i powiedziałem że NIGDY nie wyszedłem ze znajomymi na piwo na studiach, to zauważyłem szok i niedowierzanie w pierwszej chwili, które po ułamku sekundy zmieniło się w potakiwanie głową xD
  • Odpowiedz
@tomek001Hej: > miałem to samo. Psycholożka zaproponowała żebym kupił różę i wręczył jakiejś dziewczynie na ulicy xD

miałem to samo. Psycholożka zaproponowała żebym kupił różę i wręczył jakiejś dziewczynie na ulicy xD.

Na kolejną terapię idź do niej z różą i zapytaj czy za dopłatą nie spędzicie milej tego czasu, a to pomoże w terapii.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz