Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/6938119/protest-anty-poborowy-pod-biurem-poslanki-lewicy/

Zapraszamy na spontaniczne protesty pod siedzibami ustawodawców oraz partii głosujących za obowiązkiem poboru (czyli wszystkich w Sejmie RP). Organizujmy się, o swoje prawa należy się upominać. Nie jesteśmy i nigdy nie będziemy własnością urzędników!

#libertarianizm #protest #neuropa #obowiazkowecwiczeniawojskowe #polska #pieklomezczyzn #polityka #libertarianie
Pobierz Libertarianie - https://www.wykop.pl/link/6938119/protest-anty-poborowy-pod-biurem-po...
źródło: comment_1670691668yUlPNyW8QuZffeImtecBwD.jpg
  • 15
@kuroszczur Nie jestem żadną konkurencją, przecież Libertarianie i Możemy, które popieram, podpisali umowę o wspólny start. Ich programy różnią się o jakieś drobinki - mi jest bliżej do tych drugich ze względu na personalia, ale nic większego poza tym nie ma.

Lubię, ale źle obieracie metody wpisując się w politykę.


Było wiele przypadków, gdy jakiś ruch osiągnął swoje postulaty, stosując metody polityczne (niestety nie libertariański, nad czym ubolewam). Jakie osiągnięcia mają metody
@kuroszczur

Uderzyłem w stół


Po prostu nie za bardzo widzę sens w negowaniu sposobów, które na pewno działają. A to, że są źle stosowane, to inna sprawa.

Indywidualne.


No właśnie. Małe zwycięstwa w niektórych sprawach, ale nadal i Ty i ja jesteśmy w ogromnej skali je***ani przez państwo.

Znasz mnie i wiesz, że w razie potrzeby będę miał E.


No to masz szczęście, którego większość ludzi nie ma i mieć nie będzie.
Nie, ale co, jak się trafi uprzejmy donosiciel?


@Ekspert_od_niczego: Musiałby poznać tajemnicę lekarską, więc sam wchodzi w konflikt z prawem i to mocno

No to masz szczęście, którego większość ludzi nie ma i mieć nie będzie. I pomimo małych indywidualnych sukcesów, zamordyzm będzie nadal istniał.


Zamordyzm będzie istniał dopóki nie nastanie akap, nawet jak libertarianie osiągną większość w sejmie. Władza również libertariańska zawsze będzie się uwłaszczaćm bo na tym polega polityka.
@kuroszczur

Musiałby poznać tajemnicę lekarską,


A co jak tym donosicielem będzie sam lekarz? Nie mówię, że w Twoim przypadku, no ale ktoś kupi dobry łyskacz, żeby się wymigać, a tu cyk, niespodzianka.

Zamordyzm będzie istniał dopóki nie nastanie akap, nawet jak libertarianie osiągną większość w sejmie.


Tu się nie dogadamy, więc nawet tego nie poruszę xD

Lepiej ogarnąć sięc prawniko-lekarzy którzy w trybie natychmiastowym ogarną odroczenia.


Lepiej zrobić jedno i drugie. Ale
A co jak tym donosicielem będzie sam lekarz? Nie mówię, że w Twoim przypadku, no ale ktoś kupi dobry łyskacz, żeby się wymigać, a tu cyk, niespodzianka.


@renkaboga: Tajemnica lekarska nie polega na tym, że wie o niej każdy lekarz. Jeśli pacjent nie będzie sobie życzył, nie mogę innemu lekarzowu przekazać wiedzy nt jego zdrowia

Lepiej zrobić jedno i drugie. Ale co, jak ktoś nie zna takich lekarzy, nie wie gdzie
@kuroszczur

Jeśli pacjent nie będzie sobie życzył, nie mogę innemu lekarzowu przekazać wiedzy nt jego zdrowia


Nie o to chodzi. Chodzi o to, że ktoś pójdzie na komisję z łyskaczem, a lekarz #!$%@? go zgłosi do jakichś organów za probę przekupstwa.

Ustawodawczo tego nie ogarniesz najprawdopodobniej przed Twoim poborem


Dlatego ustawodawczo dla innych, agorystycznie dla siebie. Z tym, że mnie tak jak mówiłem, problem jakoś wybitnie nie dotyczy.

Tylko szyfrowane kanały, misiu.