Wpis z mikrobloga

@B0SAK: Ogółem gratki zakupu, oby służył.

Ale na przyszłość, jak nie masz ciśnienia na zmianę telefonu (bo to tylko np. Twoje widzimisię) to nie kupuj go na miesiąc przed premierą nowej generacji.
Raz s23 będziesz wreszcie na snapie w europie, więc sytuacja z baterią i przegrzewaniem się powinna odejść w zapomnienie (bo to są bolączki s22 na exynosie w Europie).
I nawet jakbyś nie chciał ciut dołożyć do s23, to s22
@Totendajnapiwo: a ja na odwrót z OP 7TPro na S22 Ultra i pierwszy raz od dawna (miałem oneplusy od jedynki) wszystko działa bez problemu na telefonie. Zasięg git, volte i vowifi działa, płatności zbliżeniowe nie #!$%@?ą się losowo, gps łapie w kilka sekund. A i najważniejsze dostaje aktualizacje co miesiąc z aktualnymi paczami bezpieczeństwa nie jak oneplus, że raz na jakiś czas wlatuje pacz datowany na 3 miesiące wstecz. Oneplusy to
Jak tam użytkownicy Appla:

- działa wam YT vanced ?


Nie, stać nas na te kilka złotych miesięcznie na Premium ¯_(ツ)_/¯

- działają wam torrenty ? Bo są czasem filmy których nie ma na netflixach


I potem te filmy oglądasz na telefonie?

@niebadzogrem: XDDDDDD
Miałem rok temu s21 kupiony kilka dni po premierze. Jeśli według was tak ma działać flagowiec topowej marki to ja dziękuje. Pierwsze 3 miejsce udawałem, że tego nie widzę (co z tego, że 120hz jak animacje miały 5-10fps), następne 3 miesiące zaczynało mnie już to intrygować, a po 6 miesiącach wymieniłem się z jakimś typem na używanego iPhone 11 pro (telefon mial 2 lata) i jeszcze mu kuzwa dopłacać musiałem. Przepraszam Apple,