Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kolejny związek, kolejny raz słyszę ten sam schemat i zarzut.
Dziewczyny często twierdzą, że czują się przy mnie głupio i nie mają ze mną o czym rozmawiać. Często tak słyszę, zdarzało się że rozpadał mi się przez to związek albo znajomość. Nikogo do niczego nie zmuszam, nikogo nie poniżam, nie stosuję agresji biernej. Po prostu staram się poruszać z nimi/wami tematy które mnie też interesują.

O co Wam #kobiety #dziewczyny #rozowepaski chodzi? Jak facet jest niewyedukowany i/lub mało zarabia to twierdzicie, że nie obniżycie swojego statusu.
Jak trafia się Wam facet inteligentny i/lub więcej zarabiający to też potraficie robić problemy (pomijam plastiki ewidentnie lecące na kasę, w tym wpisie odnoszę się do tych normalnych dziewczyn).

Podchodząc do problemu z innej strony - jak przekonać dziewczynę do wysiłku intelektualnego, zainteresowania się czymś abstrakcyjnym zamiast nieskończonym scrollowaniem IG i tego typu prokrastynacja?
Nie ma nic złego w chwilowej ucieczce od świata w takie błahe czynności - ja też siedząc na tronie spędzam tam czas - problem pojawia się kiedy to jest nadmierne.
Brak hobby, zainteresowań i nijakość to plaga obecnych czasów, zaakceptowałem to że praktycznie niemożliwe jest znalezienie dziewczyny która oddałaby się jakiemuś hobby z takim oddaniem jak facet.

Ten wpis to nie jest zarzutka, nie chcę ujawniać nicku. Nie chcę znowu przerabiać tej samej historii które powtarzalnie przerabiałem latami. To prawda że jestem nieco powyżej przeciętnej - badali mnie psycholodzy i poradnie regularnie przez jakieś 2 lata w czasach szkoły średniej, jednak staram się z tym nie afiszować przez to jak społeczeństwo mnie w przeszłości odbierąło. Wpadam w jakieś spektrum autyzmu, dość popularne zresztą, więc jakiekolwiek interakcje z ludźmi same w sobie są już dla mnie 'trudne'.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63931d9c2665a775f25d1297
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: szukaj laski na swoim poziomie, z zainteresowaniami, albo chociaż takiej co jest dobrym słuchaczem na dowolny, nawet ją nieinteresujący temat. Kwestia też tego, czy one na pewno nie interesowały się niczym, czy też ich zainteresowania były dla Ciebie błahe i nieistotne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie szukaj lasek z netflixem, tiktokiem, paznokciami lub fb w swoich zainteresowaniach ¯\(ツ)_/¯
Kumpel ledwo po rozwodzie, dwa tygodnie na tinderze, i trafił na szaramyszkedlaanonka, z którą już planują wspólną przyszłość. Wspominanie różowej o swojej wyższości intelektualnej nie da ci żadnych bonusów, a tylko przyśpieszy jej ucieczkę ¯\
(ツ)_/¯
Brak hobby, zainteresowań i nijakość to plaga obecnych czasów, zaakceptowałem to że praktycznie niemożliwe jest znalezienie dziewczyny która oddałaby się jakiemuś hobby z takim oddaniem jak facet.


@AnonimoweMirkoWyznania: Bzdura, mogę tutaj sparafrazować to, co czasem przegrywy piszą o podejściu kobiet do mężczyzn - istnieją takie, ale są zbyt mało atrakcyjne, żebyś w ogóle patrzył na nie jak na kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie mają o czym z tobą gadać to nie mają o czym z tobą gadać, nie wiem czego tu nie rozumiesz. Ciągniesz pewnie jakieś tematy, które nikogo nie interesują albo pierdzielisz jakieś bzdury. Może po prostu sprawdź o co chodzi, niech ci ktoś znajomy to wytłumaczy.

Skoro jesteś takim mądry to aż się dziwię, że nie przeanalizowałeś skąd się biorą zainteresowania. Nie każdy tak po prostu zainteresuje się czym
Byś nie wybierał po wyglądzie to byś miał laskę z zainteresowaniami, a tak to masz co chciałeś, taką se wybrałeś xd


@Cecill: ale #!$%@?, nie każda brzydka/przeciętna dziewczyna jest super i w ogóle bez wad, tak jak nie każda ładna dziewczyna, nie jest #!$%@?ęta na łeb.
OP: > szukaj laski na swoim poziomie, z zainteresowaniami, albo chociaż takiej co jest dobrym słuchaczem na dowolny, nawet ją nieinteresujący temat. Kwestia też tego, czy one na pewno nie interesowały się niczym, czy też ich zainteresowania były dla Ciebie błahe i nieistotne.
@moll Dziewczyny z którymi spotykałem się dłużej lub krócej często były "z wyższych sfer", tj. na przykład za czasów studenckich bywały to studentki prawa lub medycyny, rzadziej tych
@AnonimoweMirkoWyznania: te zainteresowania, które ty masz nie interesują mnie i nie miałbyś ze mną o czym pogadać i podobnie może jest z tymi dziewczynami. Dziewczyny też potrafią się wkręcać w różne hobby, sam znam taką, ale bardzo mało byś ją obchodził bo nie ma czasu na nic innego, praca i jednocześnie zainteresowanie. I powiem, że bzdurą jest to, że laski nie mają zainteresowań, a faceci to och ach wkręcają się i