Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu być może mam skręcona kostkę (co dziwne stało się to jak stałem i nic nie robiłem xD). Koniecznie trzeba jechać na sor jak boli nawet podczas luźnego leżenia nogi czy czekać te parę dni aż przestanie. Nie chce robić kolejek na sorze osobom które potrzebują bardziej pomocy niż ja i moja kostka xd, a no i nie uśmiecha mi się czekać tam 8 lub #!$%@? wie ile godzin xd
#lekarz #szpital #zdrowie #lublin
  • 13
@zozol1950: Zalezy jak skrecona. NIe policze ile razy mielem skrecone stawy skokowe (siatkowka) ale na sorze wyladowlem tylko raz. Jak po skreceniu opuchlizna rosla w oczach i nawet oklady ze sniegu nie pomagaly. No to w auto i na sor.

Skonczylo sie na 4 tyg w gipsie (mialo byc 6 ale wyblagalem 4 :PP)

I o dziwo. ta noga co byla w gipsie jest teraz duzo mniej konfliktowa niz ta ktora
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zozol1950: ja na sorze raz byłem. Jak leżałem bokiem a mama wylała gorąca( swiezo zalana) herbatę mi na ucho. Dostałem okład żelowy, zabanzowali mnie tak jakbym miał jakiś wypadek xD
najgorsze że za mną 5 lat piłki, 3 siatki, i kilka lat kickboxingu a ja skręciłem kostkę stojąc w pracy XDDDD


@zozol1950: :DDDD

Dobre :)

Jak nie puchnie w oczach to raczej ok.

Altacet i inne takie.

Tylko pomysl czy czasem nie bylo tak ze moglo cos chrupnac. Wtedy zdjecie byloby wskazane.

Ale jak charakter urazu wyklucza chrupniecie to "do wesela sie zagoi"

Ja mialem uszkodzone wszystkie 3 wiazadla? sciegna? czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zozol1950: ja już wtedy byłem na studiach także nie taki mały ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)ja się na medycynie nie znam, jestem prosty chłopak ze wsi, ledwo skończyłem magistra ale wydawało mi się że powinno się zrobić jakieś badanie słuchu, albo chociaż ta lupa sprawdzić wnętrze ucha. A tutaj okład żelowy, bandaż że
susuke15 - @zozol1950: ja już wtedy byłem na studiach także nie taki mały ( ͡°( ͡° ͜ʖ...

źródło: comment_1670611380RzKzlKOqmnknO2mizxuKZl.jpg

Pobierz