Wpis z mikrobloga

Czy dobrze zrozumiałem, że Pan Jarosław Wolski, urodzony w Wałbrzychu 5 marca 1986, obecnie na stałe przebywający we Wrocławiu, w roku 2018 podał niższy od faktycznie uzyskanego dochód w swoim zeznaniu podatkowy za rok 2017? Obecnie oczywiście posiada wiedzę na temat swojego błędu, oraz (mam nadzieję) jest świadomy odpowiedzialności karnej za to przewinienie, oraz tego, że ta pomyłka nie przekroczyla czasu swojego przedawnienia?

Nie żeby coś, ja nie wiem, więc pytam. Może US coś wie na ten temat?

#wojna #wolski #wolskiowojnie #heheszki #wojsko
Mowi - Czy dobrze zrozumiałem, że Pan Jarosław Wolski, urodzony w Wałbrzychu 5 marca ...

źródło: comment_1670592891hbpiHLlAhYqp3KeiaqqTWn.jpg

Pobierz
  • 17
@Yurakamisa: o ten niezapłacony podatek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sztag: tak, jak najbardziej. Ale zaraz napisze, że w sumie to po nim spływa ( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz szybko nagrać nowy film o trafnej analizie frontu pod Bahmutem
@Mowi: pisać w necie można sobie wszystko, choćby po to żeby ktoś miał ból dupy i myślał że ma na niego haka xD a Ty się spinasz jak baranie jajca. Równie dobrze mogę napisać że sam zrobiłem w zeszłym roku zleceń na 100k PLN i nie uwzględniłem tego w pit, to nie jest na nic dowód bo w internecie każdy ma prawo #!$%@?ć kocopoły ( ͡° ͜ʖ ͡°
Pokazał wam PIT-37, a zapewne dochód z prasy rozliczył w PIT-36, którego nie pokazał. #!$%@? o zgłoszeniach do US, a chyba nie rozumiecie, że można mieć coś więcej niż tylko jeden pit.