Wpis z mikrobloga

A propos tego Tweeta pana @wolskiowojnie

Ciekawy jestem ile sam wielki pan ekspert zarabiał, zanim się wybił na wojnie, i zaczął kapitalizować zawiść społeczeństwa do takich ludzi jak #bartosiak czy #budzisz.

Podejrzewam że sam rok temu zarabiał średnią krajową, a teraz patrzy na ludzi takich jakich on sam był z góry xD

Typowy mentalny wśur który się dorobił xD

#wolski
Rekordnaklate110 - A propos tego Tweeta pana @wolskiowojnie

Ciekawy jestem ile sam...

źródło: comment_1670579442f5TmYf7Mc3fBgc9AEE81AV.jpg

Pobierz
  • 60
@wolskiowojnie:

wynikające z życia w państwie. Oświata, służba zdrowia, etc. I tak, no przecież prywatnie chodzisz do lekarza masz LuxMeda czy inny MediCover i masz to w pompce. Ale nie będziesz mieć jak dostaniesz zawału lub walnie Cię ktoś na pasach. I u nas to problem zdrowia a w USA byłbyś bankrutem (chyba że ubezpieczneie3 korporacyjne pokryje). Tak samo szkolnictwo. Można narzekać że dzieciom trza korki opłacać. Ale za olimpiadę wiedzy
@wolskiowojnie

A propo przywilejów zostało już Ci wyjaśnione w tamtym komentarzu. Polecam zapoznać się, jeśli nie czytałeś.

https://www.wykop.pl/wpis/69354909/wycialem-dla-was-najlepszy-fragment-nowego-filmu-w/#comment-246202501

A propo zawału to płacę podatki na służbę zdrowia. Poza tym, jeszcze raz podkreślam
Niektórzy, szczególnie antynataliści wiedzą, że zjawisko życia we Wszechświecie jest bezsensowne, nie zamierzają się rozmnażać (czy bardziej patetyczne zakładać rodzin) i mają w pompce to, że przytępe małpy z gatunku homo sapiens robią sobie w mięsnych móżdżkach urojone cele w
wynikające z życia w państwie. Oświata, służba zdrowia, etc. I tak, no przecież prywatnie chodzisz do lekarza masz LuxMeda czy inny MediCover i masz to w pompce. Ale nie będziesz mieć jak dostaniesz zawału lub walnie Cię ktoś na pasach


@wolskiowojnie: Czy płacenie podatków, aby korzystać z wymienionych usług to przywilej? ¯\_(ツ)_/¯

Może uprzywilejowani są ludzie, którzy tych podatków nie płacą i których pensje / zasiłki socjalne są wypłacane z pieniędzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wolskiowojnie:

Zapomniałem wliczyć że miałem jeszcze dochody z prasy itp. Nieco więcej wychodziło.


Hmmm

Art. 70. [Przedawnienie zobowiązania podatkowego]
§ 1.
Zobowiązanie podatkowe przedawnia się z upływem 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym upłynął termin płatności podatku.
@Mistrszzz: Jedyny plus bycia biedakiem którego nie stać na mieszkanie w razie wybuchu wojny w ciągu w ciągu 1,5h moge być poza granicami kraju plecak ucieczkowy spakowany. Nie mam tu czego bronić mogą zrównać ten kraj z ziemia nie będę tęsknił ( ͡° ͜ʖ ͡°)