Wpis z mikrobloga

Algorytm badoo to jest jakiś #!$%@? dramat.

Pierwszego dnia pobiłem swój rekord-112 polubień (zwykła baba ma kilka razy tyle pewnie) ale duża część to baby z innych województw, albo grube, wiadomo. A teraz będzie po kilka dziennie max

Do tego w przeciwieństwie do tindera najpierw się wyświetlają przeciętne dziewczyny, a dopiero potem są te najatrakcyjniejsze. Przecież to bez sensu, zwłaszcza kobiety chcą przeglądać tylko najatrakcyjniejszych mężczyzn.

#tinder #badoo
pamareum - Algorytm badoo to jest jakiś #!$%@? dramat.

Pierwszego dnia pobiłem swó...

źródło: comment_1670576015KxkazngauRiE0ini9jVptD.jpg

Pobierz
  • 6
@pamareum: Badoo jest dziwne bo po założeniu profilu poleca go na jakimś maxymalnym dystansie. Kiedyś jak załozyłem konto i dostałem te pare lajków to potem przy (premium przed usunięciem) okazało się, że miałem lajki po 400km~ od mojego miejsca zamieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@zebra_na_pasach: na tinderze dopasowuje pod względem atrakcyjności, w sensie przecięnym tylko na początku pokazuje najładniejszych, a na równym poziomie atrakcyjności. A na badoo wszystko na odwrót, najpierw brzydcy a na końcu ładni.

Po kilku dniach w obu aplikacjach jak nie jesteś chadem to i tak spadasz na dół i masz max. Parę like dziennie
@CloudSpanner: Ja takie laski daje w prawo i pisze "daleko ten twoj *miejscowość*"
Zawsze odpisuja, że odległość to tylko liczba. To pytam kiedy wpadają i sie gadka o kilometrach zmienia xD
Jedna laska mnie przekonywała, że 400km to nic skoro ona do bylego jeździła 600. To czemu jest były xd